страхування життя на благодійність

Багато Americanness наділити гроші на благодійні цілі. У нашій компанії багато невирішених проблем. Серйозні хвороби, погану освіту, наслідків стихійних лих і аварій, забруднення навколишнього середовища, дефект харчування, жертви воєн і т.д. Ми бачимо навколо себе багато несправедливості, і ми страждали, якщо не ми можемо допомогти і рішення цих проблем. Більшість людей вважає, що багаті люди можуть чинити значний установах системи соціального забезпечення допомоги. Але це не так.

Страхування життя є ефективним методом, щоб зробити благодійність. Навіть люди з низьким рівнем доходів може істотно допомогти соціальним установам. Цей метод вигідно і тим, хто приймає благодійність, і тим, хто виконує його.

Перше, що ви повинні зробити – придбати страховий поліс і робити страхові внески.

Ви не повинні встановити прямі відносини довіри з усіма витратами, які пов’язані з тим, якщо це не те, що ви хочете зробити. Страхування Дарування не вимагає такого ж постійного уваги якої деякі інші форми інвестицій, роблять. Є деякі методи, за допомогою яких можна встановити благодійні внески на страхування життя використання.

Коли ви стаєте недійсним або померти, страхування життя може стати самостійною завершення подарунок.

Можна дати спадок на вашої смерті. Доходи по страхуванню життя буде приділено вашої милості без федерального податку зі стану, до якого через, чи є у вас політика, ні милосердя робить.

В іншому випадку повинні мати поліс страхування життя і назвати ваш улюблений милосердя в якості бенефіціара на політику. Якщо ви зацікавилися, що обставини у вашій сім’ї може бути змінена, ви можете назвати також ваші милості, скільки випадкових або відкличний бенефіціаром. Він як і раніше дає вам управління і гнучкість. Доходи політики пройде вільно від дарування як умов.

Ви також можете дати вашим улюбленим милосердя існуючу політику страхування, які у вас вже є. Ймовірно, у вас є життя політику відмінності. Кожен, напевно, була куплена в різні періоди у вашому житті, щоб задовольняти певні потреби у той час, типу для ваших дітей або формування родовища. Деякі з ваших вимог не могла мати відношення інше. Ви можете дати політиці улюблену милосердя. Ви зможете прийняти благодійну віднімання пожертву на вигідних податків до числа зі справедливої ​​ринкової вартості страхового поліса, коли ви будете передавати політику милосердя. Будь-які страхові премії за які ви платите, може – також франшизи.

Інший метод, щоб запропонувати милосердя полягає в наданні вашої дивіденди страхового поліса, якщо ви отримуєте їх у грошовій формі. Це економічні і дуже ефективний метод, щоб зробити благодійну пожертву і отримати віднімання на вигідних податків.

Є багато причин, чому використання страхування для благодійних надання корисно.

У той час як страхові премії виплачуються, смертельна вигода гарантована, гарантуючи, що ваш улюблений милосердя будуть оплачені. Кількість милосердя будуть отримані, – нерухомо кількості.

Використання страхування життя для подарунків також означає, що ви можете дати áîëüøåå кількості, ніж, інакше було б можливо через розстрочки платежів. Людина може оплатити Бонусна вартість яких відносно недорого щорічні витрати і надати їх милість набагато більш великі переваги в обмін. Можна дати більший подарунок, без розведення або скомпрометувати управління інвестиціями або сімейний бізнес. Крім активів, які є передовими на користь сім’ї, можуть залишатися недоторканими.

Дарування життя політика – також самостійного завершення подарунок. Що це значить, – якщо ви стали інвалідами або померти, дар може залишатися в такому місці. Деякі страхові поліси відмовиться від бонусів кінного коли людина стає інвалідами. Також на вашої смерті, навіть якщо був тільки один бонус зробили компенсацію, добробут установи все одно буде отримувати повну подарунок. Смертельний доходів вигода, яку отримує і милості, не підпорядковані передачу видатків, брокерська комісія з брокером, адміністративних і витрат на оформлення спадщини. Крім того, вони не підпорядковані стані або федеральних доходів податки.

Надання милосердя до великий подарунок через страхування життя, через його договірний характер, неможливо кинути ефективно оскаржувати будь нещасні наступників. Там немає обмеження статутів або зондування подарунки, зроблені через страхування життя навіть тоді, коли проводиться протягом короткого часу смерті дарувальника.

Істотним подарунки, зроблені за допомогою страхування життя можна зберегти і приватний і конфіденційний якщо ви того побажаєте. Вони не заповіту частина вашого стану, таким чином, немає ніякого публічної доповіді.