страхування життя – наскільки добре ви охоплені раку шкіри

У старі добрі часи (?) До промислової революції економіка цієї країни багато в чому грунтується на сільському господарстві, і тому більшість робітничого класу співробітники проводили довгі години на вулиці в полях. Неминуче їх шкіри було б добре бронзовим, і з часом він став відмінною рисою нижчих класів.

Для того, щоб ніхто не міг прийняти їх за робочим класом, моді того часу для вищих класів, особливо серед жінок, було для шкіри алебастру. Цей ефект посилюється завдяки застосуванню білого порошку, який дуже часто призводять засновані. В результаті був смертельно.

Ця мода триватиме в більшій чи меншій мірі в 19 столітті. Тоді в 20-му столітті, поява принаймні, 2 великих воєн і неминучі втрати робочої сили було велике число жінок, що приймають до ручної праці. Це була почесна робота, і цілком імовірно, що це був час, коли засмага став більш прийнятним.

Зв’язок між засмагою і життям на відкритому повітрі привів до колишнім розглядається як ознака гарного здоров’я, і ​​це помилка триває (особливо серед молоді) і донині. Це дуже сумно, тому що він тепер зрозумів, що надмірна дія променів засмаги, будь то сонце або штучні, може стати першим кроком на шляху до розвитку раку шкіри.

Проблема посилюється збільшенням кількості людей, що приймають свята в жаркому кліматі, ніж вони звикли. Хоча він ніколи не слід вважати, що перебування на сонці занадто обмежений у цю країну, щоб мати серйозні наслідки, проблема значною мірою збільшує в районах, де сонце знаходиться набагато ближче до верхніх. Додайте до цього більше годин сонячного світла і небезпека стає очевидною.

Акцент тепер у тому, як це має бути, на профілактику. Кришка Одяг та креми для засмаги рекомендується, особливо для дітей, з обмеженими середині дня експозицію обов’язковим. У разі, якщо ці заходи виявляться недостатніми, гарний критичне охоплює хвороба може виявитися благом.

Тим не менш, він платить, щоб прочитати дрібний шрифт. Це досить впевнені, що будь-яка політика є дуже чіткі визначення, та лікуванню захворювань зараз не розглядаються як критичні захворювання. Цей, здавалося б, розумно. Рак шкіри може бути смертельним; 1800 смертей на рік і зростання є доказом цього, при цьому експерти прогнозують, що ця цифра подвоїться протягом 10 років.

Ніхто не очікував би страхування від пожежі, щоб покрити їх за просто шматок паперу збираються у вогні, так чому вони повинні очікувати, що критичне охоплює хвороба повинна забезпечити лікування для некритичних тобто излечимой хвороби. Меланома рак шкіри виявили досить рано можуть бути вирішені і є хороші шанси на успіх

Тому на ранніх стадіях це до вас, щоб захистити себе з високим коефіцієнтом сонцезахисний крем, обмеженого впливу та одяг кришкою. Ранні перевірки будь молей сумнівного походження важливі і можуть бути отримані досить легко. Для ‘Superdrug’ початку, у яких є аптека на більшості головних вулицях відкриваємо ‘моль клінік якраз для таких цілей, і цілком імовірно, що інших відповідних торгових точок послідують цьому прикладу.

Якщо ви один з недбалого або кому не пощастило, і у вас є рак шкіри які просунулися далі на ранніх стадіях, не будучи поміченим, то якщо у вас є страхування критичних захворювань ви принаймні пролили деякий турбот. У вас буде достатньо, щоб думати про, також не мають турбуватися, наприклад, фінансові проблеми.

Так що вам потрібно перевірити дрібним шрифтом і переконайтеся, що ви абсолютно ясно, які ви потрапляєте на – рак шкіри (навіть якщо критичне) може бути в списку “не поширюється. Ви також повинні бути впевнені, що ви надали страхової компанії з поясненням, будь-які умови, що існували до політики починається, це повинна охоплювати кожен пункт, який може мати навіть віддаленого відношення до будь-якого застрахованої стані. Вони забезпечують вашу кришку і ви не можете очікувати, щоб вони зробили це без можливості найбільш повну інформацію.

Нарешті, переконайтеся, що ви ногу платежів. Несплата повинно бути самий вірний спосіб розірвати договір, і могло б стати неприємним шоком в самий невідповідний час.