страхування життя – надмірна вага chance_ жиру

Одягаючи фунтів будуть накопичуватися на премії, коли Ви просите критичного захворювання та страхування життя. Нові клієнти знаходять виїмку на поясі, що було прийнятно три або чотири роки тому, тепер оцінює їх як ожиріння – і з премією завантажені на 50 або більше відсотків, як страхові компанії намагаються наздогнати вибуху у Великобританії в ожирінні.

Але навіть якщо вам вдасться пролити вага пізніше, ваша страхова компанія може не схуднути ваші щомісячні платежі в черзі. Ожиріння виросли приблизно на 300 відсотків у Великобританії за останнє покоління, а зі справжнім оцінками, здається ожиріння представлятиме все більшу і більшу завдання протягом найближчих 25 років. Це доведений факт, що люди з надмірною вагою частіше страждають від хвороб серця, високий кров’яний тиск, діабет, інсульт, хронічна депресія та інші небезпечні для життя умови.

Ключовим показником ожиріння є індекс маси тіла (ІМТ). Це стосується ваги до зростання, незалежно від статі. Ви можете розрахувати, розділивши її ваша вага в кілограмах на ваш зріст в метрах, а результат в квадрат.

Якщо ваш ІМТ менше 19, ви, ймовірно, більш тонкими і, ймовірно, шкідливі для здоров’я. При ІМТ між 19 і 25 ваша вага в нормі, від 26 до 30 ви класифікуються як надмірна вага, але не дуже багато, від 30 до 40 ви страждають ожирінням, і нічого більше крайня ожиріння.

Щоб, можливо, врятувати вас від виконання сум, якщо ви 5 футів 2 і важать до 9st 5lb ви “нормальні”, і до одинадцятого 4lb має надлишкову вагу. Все, що понад, що і ви ожирінням. На 5 футів 6 дюймів ви можете важити до 10st 8lb нормально, і до 12st 11lb у вас надмірна вага. На 6 футів ви нормальним, якщо ви важите до 12st 9lb і надмірною вагою до 15st 3lb. важче, ніж ці цифри і ожиріння починається. 5 футів 9 дюймів людині буде вкрай ожиріння від 19st 3lb року.

Але тепер страховики посилювання. Вони все частіше розглядають тих, хто в межах надмірною вагою, як ожиріння. Ті, хто критикує метод ІМТ оцінки ваги стверджують, що це не відображає різні розміри каркаса кузова. Багато спортсменів, особливо регбістів і веслярів, – матиме високі ІМТ і розглядатися як нездорове. Деякі стверджують, що розмір талії є кращим показником. Але, в даний час, ці аргументи академічним.

Ще одна з проблем є те, страховики постійно рухається вниз розділову лінію між нормальною вагою і ожирінням. Це означає, що страховики будуть стягувати більше для людей, які раніше були застраховані за звичайною ставкою для життя або страхування критичних захворювань.

Це правда, що премії наведені для життя і критичних захворювань політику, різко скоротилося за останні 20 років – тобто з ВІЛ / СНІД паніці змушені швидкістю до. І вони продовжують падати і далі. Однак низькі котирування замаскувати ситуацію, коли андеррайтери страхування життя в даний час набагато більш обережні. Набагато менше заявників приймаються за ціною вони були спочатку в лапках. Заявки просимо ще більше питань, пошук і страховикам стягувати додаткову плату для тих, хто не зовсім підходить. Вони зняття вершків найбільш пристосованих людей на їх стандартне вказану вартість, але походи премії для тих, хто схилити чашу терезів занадто далеко.

Іншим фактором є те, що для завантаження Prevoius ожиріння, викликане премій, щоб перейти на 20 відсотків, – але тепер ми говоримо 50 або більше відсотків. І в той час як деякі страхові компанії знизити навантаження для деяких медичних умовах, якщо policholder здається, знаходиться в повній ремісії або вилікувати, зняття навантаження при ожирінні малоймовірно.