страхування життя може зменшити ваші зобов’язання.

Це стара приказка, що є два безперечних в житті – смерть і податки – і, безумовно, є частка правди в цьому, але реальна біда, коли вони об’єднуються. Ви працювати все своє життя і управляти відкласти трохи грошей, щоб передати своїм спадкоємцям, але що відбувається, коли ти помреш? Податківці повертає вгору, щоб вимагати свою частку, і так, що правила податку на спадщину було дозволено відстає від інфляції, гарантує, що числа в цій пастці збільшуватися з кожним роком.

В даний час, коли ви здохнуть »,« перевести в готівку свої фішки ‘або будь-який інший розмовне ви використовуєте, щоб не сказати “померти”, вартість вашої нерухомості буде становити великий інтерес для податкових зборів. Вони будуть дивитися на загальну вартість всіх ваших грошові кошти, інвестиції та майно, вартість якого вони, швидше щедро дозволить вам скоротити вартість вашого боргу (іпотека, кредити і т.д.). З інших, ваше майно буде дозволено зберегти значення до порога фігуру, де податкове починається. Будь-які суми, що перевищують цей рівень буде постраждали від податку на спадщину (IHT) зі швидкістю, яка в даний час складає 40%.

Однак поріг фігури, на яких СМТ починається ні була збільшена настільки, щоб підтримувати його значення в останні роки. В даний час було підраховано, що 10% домашніх господарств постраждали від цього податку, але очікується, що ця цифра зросте до 15% протягом короткого часу, і що, якщо коригувальні дії не робляться вона буде продовжувати рости.

Оскільки цей податок був введений лейбористського уряду в 1975 році, коли було прізвисько “податку Робін Гуда”, тому що про намір потрапити в маєтках багатих, він прийняв невдале зміна напрямку. Багаті родини можуть і повинні використовувати бухгалтерів і адвокатів, щоб зменшити їх відповідальність перед IHT, в той час як «звичайні» сім’ям, які не можуть дозволити собі платити за професійні послуги доведеться платити податок.

“Могло бути й гірше” ви можете думати, в ілюзії, що ваше майно ніколи не потрапить в п’янку рівнів шість значень показників, не кажучи вже £ 300000 і більше. Це може бути правдою, але ви включені вартість вашого будинку в загальну. Ви, можливо, купив його 30 і більше років тому, коли він тільки коштував кілька тисяч, але що це коштує зараз? Ви можете бути шоковані, виявивши, що його вартість може поглинути більшість, якщо не всі, податковий поріг безкоштовно IHT, залишаючи іншого майна оподатковуються у розмірі 40%!

Отже, як можна захистити ваше майно від грабежу канцлера? Імовірно ваш будинок буде в спільній власності між своїм чоловіком і себе, як і більшість у Великобританії, а це означає, що, коли перша смерть настає, будинок буде проходити неоподатковуваних на решту партнера, тому що немає ніякого оподаткування на перекази між чоловіком і дружини. Так що, можливо, було два вільних сум податку доступні фактично даремно одну, так як тільки з нагоди втрати годувальника буде використовуватися на їх смерті.

Щоб справитися з цим вам потрібно звернутися до адвоката, щоб організувати власності вашого будинку, щоб бути змінений на ‘орендарів спільне »так що ви як власну половину частки будинку. Це дозволить видалити половину своєї вартості від кожного з ваших володінь, хоча воля стає важливо передбачити “видалення” з таймів.

Тепер, що стосується залишилася оподатковуваної вартості? Як це може бути захищений? За умови, що ви зробили ваші розрахунки точно (в межах того, щоб прогнозувати майбутні руху в значення), у вас буде фігура, яка повинна бути приблизно те, що податківець зажадає від вашої нерухомості після вашої смерті, і перед будь-яким т.д. заповіданого майна може бути справу.

Це де страхування життя може показати свою цінність для вашого бенефіціарів. Якщо тепер вийняти “все життя” політику для розрахунку суми і вона написана “в довірче управління”, так що це не є частиною вашого майна і, отже, дозволяє уникнути IHT, він платитиме на вашій смерті суми приблизно рівні до відповідальності IHT. Вирішивши, що ваше майно має потім бути доступні на рівні або близько до його фактичне значення для поширення у відповідності з умовами вашої волі.

Вам знадобиться допомога фахівця в роботі з вимогами вашої волі та організації страхування життя. Ви зробили достатньо роботи в розрахунку IHT відповідальністю, так чому б не прийняти легкий шлях прямо зараз? Мати переглядати інтернет-сторінки відповідного брокера і руки решту роботи до нього – ви отримаєте задоволення, знаючи, що все вказано правильно і що немає нічого, що може викликати проблеми для ваших спадкоємців.