страхування життя, медичні послуги спіткає дорожче

Приведення послуг, пропонованих COS страхування життя під режим податкової служби призведе до підвищення премії за продукцію заборони перспективні плани Stiffs як, швидше за все, пройде на додаткові витрати для покупців

Вартість страхування життя та охорони здоров’я може йти з бюджету на 2011 рік у результаті чого послуги, пропоновані лікарень і компаній по страхуванню життя в рамках системи податкової служби.

Цей крок, як очікується, призведе до більш високої премії за всі види страхових продуктів, за винятком довгострокових планів, у тому числі продукти, такі як пожертвування і пенсійні плани-як компанії, ймовірно, передати додаткову плату покупцям.

“Існує податкової служби за традиційної політики навіть зараз на ризик кришку. В даний час він знаходиться на 1%. Проте, відповідно до Бюджетного пропозицією, ця послуга податку збільшиться до 1,5%, як і у випадку Ulips (з динамічним страхові продукти), “сказав Раджеш Sud, керуючий директор і головний виконавчий директор, Макс Нью-Йорку зі страхування життя ТОВ “Це буде стягуватися на всій премії у випадку традиційної політики”.

Sud сказав, що рух йшло врозріз із загальним очікуванням, що міністр фінансів Пранаб Мукерджі буде надавати більше податкових пільг з метою сприяння довгострокових заощаджень і страхування.

Картіка Jhaveri, засновник і директор, Transcend Консалтинг, особисте фінансове планування та управління активами фірми, також сказав, що цей крок був несподіваним.
“Страхові компанії, швидше за все, пройде принаймні частина пиломатеріалів на споживачів”, сказав Jhaveri. “Цей крок також може виявитися вигідним товариств взаємного фонду.”

П. Nandagopal, керуючий директор і головний виконавчий IndiaFirst страхування життя Ко Pvt. Ltd, заявив, що наслідки пропонованих змін, ймовірно, буде незначним.

“Податок не стягуватиметься на всій премії і, отже, вплив буде менше”, сказав Nandagopal. “Але оподаткування інвестиційної складової є трудомістким процесом, і ми повинні дочекатися остаточних керівних принципів для розрахунку фактичного впливу на страхувальників.”

Витрати на охорону здоров’я також до зростання, в результаті чого з Мукерджі всі послуги, що надаються лікарнями з 25 або більше ліжками та кондиціонерами в чистій податкової служби.

Досі податкової служби за лікарняних послуг не нараховується тільки від клієнтів, чиї платежі були зроблені через страхову компанію або суб’єкта підприємницької діяльності. Але бюджет передбачає, що податок також стягується з клієнтів, які платять самі.

Швидкість податкової служби залишається 10%, але 50% означає зниження ефективної ставки становитиме 5%.

Крок видаляє аномалії в структурі податків.

“Раніше була служба податок на безготівкові кошти на медичне страхування. Таким чином, хоча клієнт, який заплатив за госпіталізацію витрати не звертав податкової служби, застрахованих істота скориставшись безготівковим вигоду доведеться платити податок на послуги “, сказав Bhargav Dasgupta, керуючий директор і головний виконавчий директор, ICICI Lombard ЦПК. “Цей бюджет покінчили з цією дисперсії. Однак погана новина в тому, що витрати на охорону здоров’я в Індії буде збільшуватися. ”

Джерело: [Livemint.com]