страхування життя, має бути, якщо так, то яку політику краще для вас і скільки досить

У цей день і віку люди дивляться свої гроші дуже уважно, намагаючись зберегти і зрізати кути, де коли-небудь вони можуть. Ми тепер змушені бюджету наші гроші, при цьому деякі з нас цікаво, чому ми не робили це багато раніше. Це, як сказав, що є речі в житті, ми просто не можемо собі дозволити, щоб йти чи вирізати з наших щомісячних витрат. Один з яких повинен бути ваш поліс страхування життя, якщо у вас немає нульових людей залежно від вас. Тим не менш, якщо у вас немає нікого, залежно від вас зараз, але планую мати сім’ю в найближчому майбутньому це може бути у ваших інтересах, щоб отримати невелику політику таким чином, ваші премії менше. Молодше і здоровіше ви нижче премія буде. Якщо у вас немає страхування життя до того часу, ви вийдете заміж, було б доцільно, щоб почати шукати політику, яка буде відповідати всередині вашого сімейного бюджету. Гарне емпіричне правило це взяти вашу річну зарплату і помножити його на 7-10. Якщо ви є єдиним годувальником у родині вкрай важливо, щоб у вас є форма страхового поліса, тому що якщо ви повинні були або зникнути або отримати травму, ваша родина не тільки страждають від вашої втрати вони будуть страждати від фінансового тягаря, а . Коли я дивлюся на політику, яка краще працює для вас важливо знати, які види політики доступні і як ви можете отримати максимальну віддачу від вашої політики. Просто назвати кілька найбільш загальних політик і як вони працюють:
я. терміну страхування життя

Як це працює: поліс страхування життя, яка забезпечує зазначені вигоди у разі смерті страхувальника за умови, що смерть наступає протягом зазначеного періоду часу в контракті. Однак політика не забезпечує ніякі повернення за межі зазначених користь, на відміну від страхового поліса, який дозволяє інвесторам брати участь в прибутку від інвестиційного портфеля страхової компанії. Найбільш поширених термінів, становить 15, 20 і 30 року. Ви хочете отримати термін, якщо ви знаходитесь на жорсткий бюджет, і хочуть найнижчу оплату.

II. індексовані універсального страхування життя

Як це працює: Універсальна Життя є одним з видів постійного страхування життя, заснований на грошовій вартості. Тобто, політика встановлюється з страховику страхових внесків, де вище вартість страхування перераховуються до грошової вартості. Грошова вартість приписують кожен місяць з інтересом, а політика списується щомісяця, вартість страхового збору, яка була взята з грошової вартості, якщо без премії оплата проводиться в тому ж місяці. Інтерес, зарахованих на рахунок визначається страховиком, часто це пов’язано з фінансовою індексом. Тому що тільки сума відсотків, зараховується, а не грошову вартість змінюється сама, UL політики пропонують твердий інвестиційний вибір. UL політика складається з трьох основних елементів інвестиційного доходу, вартість страхового захисту життя, витрати компанії, і вони окремо в політиці і річний звіт поліції власника. Універсальний заряду смертності життя повільно збільшується в міру застрахованих віків. Таким чином, більше страхових внесків, що виплачуються використовується для покриття витрат смертності як прохід на рік. Поки є достатньо грошей на рахунку грошову вартість, щоб покрити вартість страхового захисту, політика залишатиметься в силі. Якщо гроші пішли значення, політика буде недійсною. Це добре для людей, які хочуть пережити довгострокова політика і використовувати їх страхових внесків в якості засобу для потенційних неоподатковуваних пенсійний фонд. Перевага цього в тому, щоб ви мали одну політику і одна премія, яка охоплює два важливих елементів планування (постійний поліс страхування життя і пенсійного рахунку).

III. Повернення Premium (ROI)

Як це працює: Це проста термін дії страхового поліса, який дозволяє отримати всю спину премії, якщо ви пережити політику. Це один із страхування життя самий популярний тип, щоб отримати. Ви не втратите ані копійки вашої премії, якщо ви не помрете.

внутрішньовенно Остаточний рахунок все життя

Як це працює: Рекомендується для людей, які хочуть покриття на частину свого життя. Крім того, для людей, які не можуть претендувати на будь-який інший вид страхування життя, будь то хтось занадто старий або вони мають деяку форму проблемою охорони здоров’я. У більшості випадків, поки кандидат не смертельно хвора, або хворий на СНІД, ВІЛ або будь-які інші імунологічні розлади або прикутою до медичного закладу, то вони не повинні мати ніяких проблем, щоб претендувати на Final витрат полісів життя. Там також не потрібно запитувати фізична або медичне обстеження. Як правило, ці політики є $ 100 000 або менше у разі смерті співробітника.

В. іпотечних страхового захисту

Як це працює: Іпотечне страхування іноді називають зменшенні терміну страхування. Сума страхових купівлю дорівнює скільки ви повинні по іпотеці. Як вам зробити ваші щомісячні виплати по іпотеці, обсяг іпотечного захисту також зменшується. Це відомо як зменшенні терміну страхування. Якщо застрахований вмирає протягом строку або цих Правил, то іпотека буде погашений. Ви хотіли б розглянути це, якщо у вас фіксований іпотечний кредит, а не плануєте продавати або рефінансування протягом не менше 5 років або більше, в іншому випадку ви можете просто кидати гроші на вітер. Це необхідно, якщо ви плануєте платити іпотечні балансу і проживають в будинку на невизначений термін.