страхування життя літніх

Літніх страхування життя в даний час мінливого ринку. Деяких найбільших компаній по страхуванню життя роблять все можливе для впровадження нових медичних та медичних знань у своїй практиці андеррайтингу, щоб вони могли краще премій зі страхування життя літніх для пенсіонерів. Є деякі речі, які в даний час прийнято понад Несерйозно про стан здоров’я літніх людей для тих, хто, принаймні 65 або 70 років, такі, як зростання і вага, рівень холестерину, кров’яний тиск, і сімейної історії хвороби. У той час як ці речі все ще мають значення, деякі стверджують, що вони не можуть бути настільки ж важливі для літніх людей, так і для молодих людей – тому що літні люди жили так довго вже, так що для них, зокрема, тих речей, не повинно бути якомога більше потенційний фактор ризику , так і для середньої людини. Крім того, деякі точки на медичних працівників, що деякі з цих речей отримати “гірше”, природно, з віком тільки через процес старіння – таких, як рівень холестерину – таким чином, вони не повинні розглядатися так само серйозно, як вік самого.

Куріння і хронічні захворювання, як і раніше так само серйозно, як і раніше, проте. І, найважливіший фактор всього в житті андеррайтингу страхування як і раніше вік – і це не може уникнути, пенсіонери!

Крім того, в той час як премії іноді опускають деякі компанії відносно факторів, згаданих вище, якщо ви чекали, поки ви не більше 60 або 65, щоб отримати страхування життя, ви все одно не знайдете його дешево, і не буде обмежень від того, скільки втрати годувальника, ви можете купити і як довго ви можете купити політику. Ви також можете знайти його дуже важко знайти готівку потенціалу поліс страхування життя на старшому віці громадянина; можливо, доведеться прийняти термін політика – але це нормально, тому що в цьому віці ви не повинні купувати будь-які “постійне “страхування життя так чи інакше.

Іноді, також буде неминучою затримки фактичного охоплення, хоча ви повинні почати платити високі премії відразу. Це необхідно для захисту страхової компанії проти «негативного відбору». Ця затримка в охопленні пункт діє аналогічним чином до “самогубства статті” Страхування життя молодших народів. Як правило, цей пункт свідчить, що якщо застрахований вмирає старший протягом 24 або 36 місяців політики збираються в силу, їх бенефіціари не отримують ніякої вигоди смерть – лише повернення самих страхових внесків і, можливо, деякі відсотки по них.

Таким чином, ви повинні знати, що очікувати, і бути прочитана платити високі премії за обмежену кількість втрати годувальника. У зв’язку з цим, важливо запитати себе, якщо вам дійсно потрібно страхування життя в цей момент у вашому житті, якщо ви пенсіонер. Якщо ви отримали без нього так далеко, то, сподіваюся, ви зробили все інше ваше фінансове планування і право мати хороший пенсійні заначки повний грошей. Якщо це так, то ви повинні приймати тільки літні страхування життя, якщо у вас немає взагалі, і є спеціальна потреба в ньому, наприклад, якщо ти ключова людина в діловому партнерстві або не хочуть обтяжувати своїх дітей / онуків з того, щоб піклуватися про ваших остаточних витрат, включаючи оплату з будь-якими боргами ви повинні. Страхування життя, як правило, для більш молодих людей, так що літні страхування життя не може бути у ваших інтересах.