страхування життя – лікарі звіти покращився.

Страхові компанії не в бізнес брати на ризики, не отримавши стільки фонових знань як це можливо. Це чи відноситься вони страхують ваш будинок, ваш автомобіль, своє майно або життя. Існує, однак, різниця в роботі такої політики. Поки немає нічого дивного в тих, хто шукає конкурентоспроможними цінами готується змінити страховиків, які необхідні для прикриття для суттєвих статей в їх житті, зміна страховика для страхування життя набагато менш імовірно.

Цей фактор робить його більш важливим для страхових компаній, щоб отримати найбільш точну інформацію, пов’язані з історією хвороби потенційного клієнта. Інформація доступна проте дає зрозуміти, що конкретної інформації не завжди те, що була надана.

Які страхові компанії повинні (і справді за що вони платять) є певна інформація, що стосується минулого хвороби їх потенційних клієнтів, які матимуть, або, швидше за все, мають відношення до їх життя. Це врешті-решт те, що страхування життя це все о.

Що було поставлено лікарями загальної практики не завжди зустрічав цього основною вимогою, а в деяких випадках страхова компанія просто був поставлятися з копією історії хвороби пацієнта. Для GP цих записів випливає читати як відкриту книгу, їх навчання дає їм можливість прийняти широкий погляд і забезпечити найбільш точні зведених даних, пов’язаних із тривалістю життя яких пацієнт повинен мати можливість розраховувати.

Хоча страховики можуть мати досвід випадках страхування життя, вони не навчені, щоб мати можливість оцінити вплив хвороби на людину, і саме тому вони платять лікарям, щоб надати таку інформацію. Слід пам’ятати, що майбутнє їх компанії багато в чому залежить від їх отримання достовірних фактів, які можуть бути використані для оцінки ризиків і дати їм можливість виконувати їх розрахунки правильно.

Додатковим фактором є те, що надаючи відзначає пацієнта до страховиків, лікарі збираються проти правил на лікарську таємницю. Їм дозволяється відповідати на страховиків запити про надання інформації, як це буде зроблено з відома пацієнта. Пацієнт не буде, проте, очікувати, що страховик буде поставлятися з сторонньої інформацією, яка не має відношення до питання страхування життя.

Тепер хороша новина в тому, що BMA (British Medical Association) і ABI (Асоціація британських страховиків) дійшли висновку, дискусій, які призвели до досягнута угода про подальші яка повинна бути задовільною для всіх зацікавлених сторін.

Від імені лікарів загальної практики, BMA домовилися, що звіти страхових компаній, які готові для застосування страхування життя повинні бути високої якості пацієнта певного типу потрібно. У свою чергу ABI домовилися, що витрати на ці доповіді повинні збільшитися на 6% на рік протягом перших п’яти років дії угоди.

Ускладнюється це означає, що через п’ять років сума за доповідь, в якому виплачується страхова компанія буде рости приблизно на 34%. Це дасть скруті лікарів стимулу необхідний час для підготовки точних медичних висновків. Ця точка була зроблена в BMA поради лікарів щодо нової угоди. Вони відзначають, що підвищення точності страхування життя інформації, на якій грунтуються котирувань є важливим чинником, що падає як це робить на якість життя таких пацієнтів.

Це приємно бачити, мабуть задовільного результату до проблеми, яка була більмом на оці для BMA і ABI протягом деякого часу.