страхування життя лежить

Ціна вашого поліса страхування життя часто залежить від відповідей на ряд питань застосування, а також результати Вашого життя іспит страхування та особистих медичних записів. Деякі заявники піддаватися спокусі, щоб лягти на їх застосування, сподіваючись, що їх спотворення буде крастися через процес затвердження, а також залученню їх нижчими ставками. Якщо компанія зі страхування життя дізнається, що людина брехав про минуле інформацією, а потім помирає від причин пов’язаних, є два результати: Компанія може змінити з нагоди втрати годувальника рівною кількістю людина отримала б з номінальним політики, або компанія може скасувати всю політику. Діапазон страхової компанії кошти залежить від конкретних законів держави. Ось деякі з найбільш часто брехня виявлена ​​компаній зі страхування життя в скринінгу додатків.

Я не використовую тютюну: бажання отримати доступне страхування життя призводить багатьох заявників, щоб не тільки перевірити «не-тютюн” коробки на свої додатки, але також утримуватися протягом декількох тижнів, перш ніж їх медичне обстеження, так що нікотин не з’являється в їх результати лабораторії. Ця брехня спливає більше всього на світі і деякі заявники лежать ненавмисно. Кандидатам, які використовують нікотину в інших формах, таких як патч або жувальний тютюн, не можуть зрозуміти, що вони знаходяться в «тютюн» категорії. У свою власну думку вони споживачі тютюну, але в очах компаній зі страхування життя “вони є.

Я не в депресії: Нехтуючи кажучи вже депресія поширена. Депресія може бути неможливо виявити агента або медичного експерта, який виконує медичний огляд. Тим не менш, будь-який медичний діагноз депресії будуть очевидні у вашій медичній документації.

Я тільки мав, що одним DUI: Брехня про водіння в нетверезому стані буває, але брехня про другий, третій або четвертій злочини є найбільш поширеними. Також застосовується для трафіку, або переміщення такі порушення, як перевищення швидкості.

Там немає раку в моїй родині: власна історія заявника раку, поряд з раком серед найближчих родичів-призведе до більш високої вартості страхування життя, збільшення спокуси ухилитися. Будь-яка особиста історія раку немає сумнівів у ваші медичні записи, і так є сімейної історії.

Я не планую поїхати куди завгодно небезпечно: кількість заявників, які спотворюють свої плани поїздок збільшилася, особливо в кількох частинах світу стають небезпечними. Кандидати будуть іноді “налаштувати” свої плани, заявивши, що будете подорожувати в небезпечній землі всього два тижні, коли насправді вони планують перебувати там протягом тривалого періоду часу.

Я роблю $ 100 000 на рік фіксації автомобілів: Деякі люди будуть брехати про свої доходи, щоб отримати більш широке охоплення, ніж вони мають право на. Пара може стверджувати, що чоловік самозайнятих механік заробляє $ 100 000 на рік, а дружина самозайнятих економка заробляє $ 50000 на рік. Коли червоні прапори піднятися у випадку, подібному цього, страховики можуть тягнути кредитний звіт або попросити заявника заповнити фінансову добавку, яка детально активи, зобов’язання, та іншу інформацію.