страхування життя кришкою – примарний шанс

Уряд прогнозує, що до 2025 року, ожиріння у дітей буде лякаючою статистикою. Вважається, що близько 33% дівчаток і 25% хлопчиків буде клінічним ожирінням. Це означає, надмірна вага до такої міри, що їх здоров’я, ймовірно, буде страждати.

Швидкість, з якою Великобританія діти отримують жир є найгіршим у світі. Є експерти, які вважають, що у Великобританії перевищить таблицях найогрядніших країн, обігнавши США.

Ожиріння і умов, пов’язаних з цим захворюванням обходиться країні в £ 4billion втрачених робочих днів. Оплату інвалідності і втрачених податкових платежів через час не в змозі працювати, як вважають, вартістю до £ 20billion річних.

Гладкі люди, швидше за все, відвідає операцій GP і лікарні клініки частіше, ніж середня вага пацієнтів і існує підвищена потреба в лікуванні. При вартості національної служби охорони здоров’я для цих “ожиріння” пацієнтів оцінюється в 15 млрд. фунтів стерлінгів на рік, це тривожна думка, що ці витрати будуть спіральними як молодший цифри покоління вступають в гру.

Природно, страхові компанії виявляють велике занепокоєння про ці прогнозах. Багато хто з них тепер запитати спеціально для ваги заявнику в день, коли вони заповнюють форму. Питали, як важкі ви були, коли останній важив не зовсім те ж саме. Це легко отримати «вагу амнезія» і опустити кілька фунтів ……… або більше. Якщо відповідь не до страховика до душі премія може вирости значно, і ви можете бути відмовлено кришку.

У нас є деякі цифри від одного з головних страховика. Візьмемо, наприклад, людина в доброму здоров’ї і у віці 40 років і застосуванні протягом 20 років страхування життя коштує £ 100,000. Якщо він пан Середній, він буде важити близько 12 кам’яних і 5 футів 10ins бути високими. Тепер розглянемо той же чоловік, але поклав його вагу на 18 каменю. Проте в доброму здоров’ї, але премія за його страхування життя буде рости більш ніж на 50%.
Якщо медична був наполягав на, і він було встановлено, що одна або дві проблеми, які були б цілком зазвичай для людини його віку і ваги, то або премії буде значно вище, або він буде відмовлено кришку.

У разі страхування критичних захворювань, малоймовірно, що ця ж людина буде отримати будь-яку кришку взагалі. Звичайно, було б відмовою, якщо результат показала медична будь вага ускладнень, таких як високий кров’яний тиск або підвищений рівень холестерину.

Жінки з масою тіла більше 16 кам’яних, швидше за все, мають схожі проблеми, коли мова заходить про страхування, і додаткові витрати на страхування в цій вазі, на відміну від “нормальної” ваги, було б ще 33%. Знову ж, якщо в поганий стан здоров’я або дуже вагою набагато більше, ніж це, то можливість отримати кришка була б сумнівною.

Ці факти являють серйозні проблеми для обох статей, так як через проблеми зі здоров’ям, страхування життя стає важливим питанням.

Так що ви можете зробити, щоб змінити ситуацію?

Страхування життя, зокрема, є надзвичайно важливим. Якщо у вас є проблеми в організації страхування життя через ожиріння і, можливо, погане здоров’я через стан, то вам знадобиться хороший брокер, щоб допомогти вам знайти правильну компанію, щоб допомогти вам. Це може бути дорого, але пам’ятайте, якщо ви берете на себе кришку, що вам потрібно зараз, якщо є поліпшення у вашому положенні пізніше і ваш вага знизилася, можна буде перейти на більш розумними цінами політики.

Виправлення для вашого способу життя і дієти, звичайно, знизити премії для життя, критичного захворювання та страхування подорожей, ймовірно, теж.

Хоча гладкі люди мають право на лікування NHS, дуже багато людей стверджують, що він заборонений. Там був недавнє опитування 70000 лікарів лікарні, в якій він повідомив, що майже 50% сказали, що пацієнти не повинні бути надані операції ендопротезування кульшового суглоба або аналогічний. Використання безкоштовного препарати проти ожиріння, яке ви можете собі уявити хочеться, було оскаржене третини лікарів.

Ставлення деяких лікарів загальної практики не корисно. Нерідко повідомлення, що у Вас надмірна вага, і настав час, щоб зробити щось про це, без реальної допомоги їм пропонується. Він також повинен сказати, що деякі пропозиції ДП реальну допомогу і пацієнта пощастило бути під їх опікою, вони пропонуватимуть багато натхнення, але це спільними зусиллями!

Є багато схуднення клуби пропонують Вам шанс, щоб схуднути в компанії інших людей з подібними проблемами, і вони, звичайно, здається, щоб бути надзвичайно успішним з деякими зі своїх членів. Деякі з цих клубів поєднувати вправи за допомогою дієти і вправ, звичайно, відіграє велику роль у становленні формі і здорові.

Хоча деякі люди вважають, що режим дієти і фізичних вправ, в поєднанні з дуже великою допомогою сили волі і рішучості, будуть нести їх в оптимальний вагу для свого віку і зростання, інші взяли більше дій.

Операції під назвою шлункового шунтування, яка стоїть NHS близько £ 12 000 на одного пацієнта, можливо. Це не слід ставитися легковажно і не без ризику для пацієнта, але і для тих, хто піддався або перебувають на порозі, 5-годинної операції, будьте впевнені, що результати дивовижні. Це може здатися дуже дорого, але для лікування пов’язаних з ожирінням захворювань, таких як діабет цілком може коштувати більше, ніж це всього за один рік. Ми чули, нещодавно одній леді, вага яких скоротився на 12 камені, від неї важкі, в результаті її роботи. “До і після” фотографії дійсно дивовижні і вона добре на її шляху до нормальної ваги і прекрасною нового життя.

Як тільки до прийнятного ваги, страхових компаній більш ніж щасливі прийняти вас на, так що не відкладайте в організації деяких покриву в цей час. Запам’ятайте, чим більше ви втрачаєте, тим більше ви отримаєте премію в заощадження.

Увійдіть в Інтернет, щоб знайти он-лайн брокера, який зв’яжемося страхових компаній, що пропонують допомогу фахівця для вас.