страхування життя критичним для іпотечних брокерів

Головна кришка є другим найбільш важливим страхування для споживачів, мова йде якраз за страхування автомобіля, який є законною вимогою.

Про це свідчать дані Грем Trudgill, Асоціація британських страховий брокер автора (Biba) ‘и колегіального виконавчих справ, він сказав, що повінь минулого року показав, наскільки важливо страхування будинку, він також викликав до життя, що 25% домовласників не було адекватні дешеві страхові поліси додому.

Trudgill уточнив: “Страхування житла абсолютно другим за значимістю страхування ви можете купити Перший автострахування, якщо у вас є автомобіль, тому що це вимога закону, але вдома страхування має вирішальне значення з кількох причин ..

“По-перше, якщо у вас є іпотека буде договір між Вами та іпотечного провайдер, який майже напевно говорить, що ви повинні брати страхування будівель, і якщо ви цього не зробите, ви будете в порушення ваших іпотечного договору”.

Всі людей “мирських благ і інвестицій” зв’язали в їх будинку, якщо люди не мають достатнього будинку страхові поліси вони могли втратити все, якщо щось трапиться.

“Страхові премії для будівель і зміст страхування практично не змінилися за останні десять років – це дуже низькі, вони велике значення для грошей, і це дійсно конкурентоспроможними там, на даний момент”, Trudgill укладений.

В іншій раз, коли страхування житла є життєво важливим для власників іпотеки, відповідно до Житлове будівництво та реконструкцію журналу, є під час будь-яких ремонтних робіт на будинку. Маючи хороший страховий поліс будинку буде покривати власники будинку в разі невдачі, якщо люди не охоплені належним чином їх страхової вони могли страждати значні фінансові втрати, якщо щось піде не так з реконструкцією.

Редактор Житлове будівництво та реконструкцію журнал, Джейсон Орм, підкреслив важливість повного страхування майна під час будь-які поточні ремонтні роботи, незалежно від того, великий чи маленький проект.

Під час роботи DIY на майно, страхування житла, ймовірно, не буде в авангарді умах власників будинку, однак це суттєвий час, щоб переконатися, належним чином закриті. Нещасні випадки можуть статися, коли часто прикраси або ремонт майна, пролитої фарби, пошкодження стін від неправильного розміщені буріння або інших пошкоджень, викликаних роботою DIY може призвести до необхідності дорогого ремонту, хороший страховий поліс будинку буде охоплювати вас за цю шкоду, і буде означає, що ви не повинні покласти руку в кишені.

Пан Орм підкреслив, що варіанти страхування житла повинні повною мірою враховувати навіть коли залучення професійних прикрасити або відремонтувати свою нерухомість для Вас. Він сказав: “Якщо ви в процесі проведення масштабних робіт, і ви повинні вийти, то вам потрібно [отримати] фахівця поновлення Страхування – це дуже схоже на страхування людей приймають, коли вони будують свої будинки”, порадив він.

Він продовжив: «Якщо ви робите лофт або невелике розширення, що, як правило, те, що ви можете отримати невеликий фахівець рівня [Страхування житла] для, можливо від існуючих постачальників страхового дому”.

Якщо у вас немає достатнього кришкою і що-небудь піде не так під час будь-яких ремонтних робіт на вашу власність, ви будете повністю відповідальність за будь-які відшкодування понесених витрат. Ось чому важливо, не тільки для того, кришка страхування житла, але точно знати, що вона охоплює вас і щоб переконатися, що всі можливі покриті.

Різні страховики пропонують різні рівні покриття, важливо, щоб перевірити, перш ніж приймати ваші політики, які будуть охоплені до рівня вам буде потрібно. Ваш страховик зможе відповісти на будь-які Ваші запитання про вашій політиці та уточнити, які конкретні ремонт ви застраховані.