страхування життя – коли тільки найкраще do_

Ми всі надто звикли чути про підвищення цін. Але є одна річ, яка зараз коштує менше, ніж будь-коли – хороша страховка життя! Заінтриговані? Читайте далі …

Ніхто не любить думати про гірше, що могло трапитися. Але належного страхового покриття життя може захистити свою сім’ю, надаючи їм кошти, щоб впоратися фінансово ви повинні пройти далі. Кришка Страхування життя ділиться на три основні типи. Ось наш жаргон перебору керівництво де-загадкових, які вони є, і що вони означають:

· Спочатку ми повинні політичному рівні перспективі. Це платить одноразову оплату готівкою, коли ти помреш. Сума погодився, коли ви берете політики і не змінюється.
· Збільшення терміну політики також відомий як індексовані страхування і виплачується сума змін з інфляцією. Деякі політики цього типу можуть мати премій, які піднімаються з інфляцією теж, але деякі не роблять.
· Нарешті зменшенні терміну політики виплачує суму на смерть, яка зменшується з плином часу, стає все менше, як політика прогресує. Довгоживучих клієнт може пережити навіть точки, де політика платить взагалі нічого.

Ці типи політики часто є частиною кредиту або іпотечних угод. Є пільги для кожного типу, залежно від кредиту або іпотечного воно використовується для захисту.

Рівень політики термін найбільш зазвичай використовуються з інтересом тільки іпотека. Цей тип іпотечного не применшує капітал ви запозичили з часом – ви платите тільки на відсотки. Коли ви вмираєте, розмір капіталу погашається шляхом виплати страховий поліс. Що б не сталося з інфляцією, вона не змінюється.

Збільшення довгострокової політики коштують дорожче, але забезпечують захист від інфляції.

Зменшення довгострокової політики, як правило, використовуються з погашенням іпотечних кредитів. У цьому типі іпотечного капіталу погашається разом з відсотками, зменшуючи суму, яку ви повинні. Цей вид страхування має нижчі премії, ніж рівень терміну страхування.

Термін виплати політики може бути вирішена двома способами: або у вигляді одно-або “згустків” суми, або як “сімейне посібник дохід”. Цей другий метод означає, що узгоджена сума виплачується на ваш родині як доходи протягом всього часу, що залишився дії поліса. Метод, використовуваний впливає на вартість премія, яку ви повинні будете заплатити. Якщо ви вважаєте, що чим довше страхувальником життя, тим менше доходу сім’ї виплати страхової компанії доведеться зробити, ви можете побачити, чому цей тип дешевше.

До цих пір ми обговорювали тільки страхування іпотечних кредитів і платежів за кредитами. Це і корисно, але є й інші речі, які ви можете зробити, щоб забезпечити спокій.

Типовий, середня сім’я, за оцінками, буде потрібно страхування для обох батьків на суму не менше £ 150 000 на страхуванні для кожної дитини, в доповнення до будь смерті на службі, переваги, які можна очікувати (вони зазвичай йдуть з вашої зайнятості). Беручи можливість сімейної допомоги доходу, рекомендується, що ви повинні забезпечити дохід у розмірі £ 20 000 до £ 25 000 на рік на кожну дитину.

Існує ще одна альтернативна форма страхування життя. Він виплачує гарантовані суми у разі смерті страхувальника (страхової суми), а також відомий як усе життя. Умови для цього виду страхування змінюватися.

Ви також можете купити страхування життя в комплекті з пенсійним фондом. Це дає Вам можливість отримати податкові пільги на страхові внески ви платите. Більш висока ставка податку платник може отримати £ 100 коштує страхування життя всього за £ 60, що робить цей метод привабливим для деяких. З іншого боку, більш високі адміністративні витрати для цього типу означають більш високі страхові внески в цілому, так основна ставка податку платники можуть віддати перевагу навколо магазину й порівняти, щоб переконатися, що вони отримують найкраще справу.

Деякі пари вивезти спільної політики, яка охоплює обидва відразу, але краще брати індивідуальне страхування. Причиною цього є те, що спільна політика виплачує тільки один раз, коли перший партнер помирає, але окремі політики платити за кожного партнера.

Ми дали огляд різних політик і, що може бути краще для вас тут, але для більш глибокого і миттєвий консультацію, ми рекомендуємо знайти Інтернет брокера страхування. Surf на інет, і в багато – і спокій для Вас і Вашої родини, ми сподіваємося, для багатьох наступних років!