страхування життя – коли ви пішли

Безсмертя не така вже велика справа. Тільки уявіть собі, встаючи в понеділок вранці, 52 разів на рік на все вічність. Дійсно тільки дві переваги життя вічної весни в голову – ви могли б почати «Війна і мир» читання і знаю, що ви встигли б закінчити його, і вам не потрібно страхування життя. Однак, як прості смертні, може бути, ми не повинні починати на дуже довгу книгу, і ми повинні вийняти страхування життя, бо ніхто з нас не знає, скільки часу у нас є.

Чи не особливо веселий рада, але дуже практично. Чи можете ви стикатися з ідеєю виходу цієї життя і залишивши трохи більше, ніж пам’ять про тебе? Якщо у вас є сім’ї або іншим утриманцям, життєво важливо, щоб ви надаєте для свого майбутнього, особливо якщо ви головний годувальник. Травма, нанесена втратою цілком вистачило б для тих, хто впорається з, не турбуючись про те, як вони збираються керувати фінансово, і, можливо, навіть думати втрати свого будинку.

Так що, якщо ви не отримали адекватного страхування життя або, можливо, не мають ніякого страхування життя будь-якого роду, ви повинні вжити заходів, щоб виправити цю ситуацію без затримок. Можливо, ви вважали і, можливо, ви навіть було дивитися на те, що доступно, а потім відклали робити нічого з цим поробити, тому що є дуже багато варіантів, і це важко зрозуміти, який вибрати. Це абсолютно незрозуміло, тому що є так багато варіантів, що хтось може бути прощений за те бентежачись, – але зволікань НЕ буде покласти їжу на стіл для Вашої родини, коли ви пішли.

Таким чином, ви маєте потребу в інформації. Нижче наводиться загальне керівництво, що є, що повинно дозволити вам вирішувати більш-менш, які типи кришка може бути краще всього підходить для ваших потреб. Дрібні деталі можна уникнути, тому що це краще залишити для фахівців, яким ви повинні бути в змозі підійти з приблизне уявлення про те, що ви шукаєте, і не менш важливо, якого типу не буде підходить для ваших потреб.

Термін страхування в одній з його форм, швидше за все, задовольнити більшість потреб. Його назва вказує, що вона забезпечує покриття на термін, який узгоджується між компанією, що надає політики та застрахованої особи. В кінці цього терміну всі кришки припиняється, і немає ніякої грошової вартості інших. Платіж проти політики, як правило, у вигляді одноразової суми у разі смерті застрахованого.

Існують різні форми кришки доступні під егідою назва термін страхування, з яких є наступні найтиповіші приклади.

Сімейне посібник доходів є одним з кращих і, мабуть, був розроблений з сім’ями загиблих на увазі. Смерть страхувальника протягом терміну страхування випускає оподатковується сума, яка буде виплачуватися щороку аж до кінця терміну. Витрати на цього типу, як мінімум тому, що термін, протягом якого платежі будуть зроблені постійно скорочується.

Рівень страхових термін дуже прямо вперед. Вона добре підходить до висвітлення столиці частина інтересу тільки іпотечних, оскільки значення кришка встановлюється на самому початку і зберігається протягом усього строку.

Зниження Термін політики, з іншого боку краще підходить для охоплюють погашення іпотечного кредиту, так як він зменшується в ціні протягом терміну до нуля в кінці, ефективне затінення зниженні балансу іпотеці. Премії, відповідно, низька.

Збільшення Термін іпотечного зберігає своє значення протягом всього терміну, беручи наслідки інфляції до уваги, і найкраще підходить для виконання вимог одноразова допомога в постійне значення. Премій відповідно високі.

Нарешті, варто відзначити, все життя кришкою, яка не є термін страхування, як прикриттям ефективна до кінця життя застрахованої особи, підкоряються тільки премії виплачуються як належне. Страхова сума, плюс вартість будь вигоди для інвестицій, виплачується у разі смерті застрахованої

Наведені вище приклади дають кілька узагальнений огляд деяких з політики, які є, і повинна дозволити вам поговорити з брокером і обговорити Ваші потреби в деталях. Цілком може бути, що більш ніж один тип покриття буде зобов’язаний задовольнити всі ваші потреби, але знайти брокерів через Інтернет (який є відмінним джерелом), і вони будуть служити керівництвом.

Влаштувавшись ви можете розслабитися, зміст, який ви подбали про Вашу сім’ї потреб, і якщо ви дійсно боїтеся ви могли б почати ‘Війна і мир’ читання!