страхування життя – зробити ваше життя легкої та simple_

Завжди дивувався, чому можна було б необхідності страхування життя тим більше, що воно розглядається як додаткові витрати, що не може знадобитися. Ну, ми можемо, звичайно, знайти десь в іншому місці за ті гроші, щоб піти, і щира правда, ми не можемо дійсно дати йому багато думав, поки ми не мати сім’ю і почати нарахування активів. Страхування життя є страховий поліс, як і наші авто або страховка домовласника, який пропонує нам додаткову гарантію того, що в будь-якому випадку ми будемо покриті фінансово. У разі смерті, страхування життя дозволяє нашій сім’ї, щоб забезпечити наших кінця життя потреб, яка включає в себе поховання або кремації принаймні, і більше, залежно від того, скільки ми купуємо покриття.

Оскільки ми живемо в століття купівля товарів в кредит, ми несемо значні суми боргу через нашу робочу років. Це включає в себе іпотечні та автомобільні платежі, а також споживчі кредити, кредитні картки, студентські кредити, просто назвати декілька. Більшість компаній пропонують своїм працівникам деякі види страхування життя, які можна придбати за пільговим тарифом групи. Це може бути або мінімальною кількістю або він може бути в два рази зарплату вашу, це залежить тільки від вашої особистої ситуації і які опції доступні для вас. Багато людей вважають за краще купувати страхування життя з їх особистого страхового агента в додатковому страхуванні, який можна купити протягом різних періодів покриття. Це дозволяє або пережив чоловіка членів сім’ї, щоб покрити витрати на похорон і будь-які інші борги спадкодавця. Суми покриття змінюються і вибираються на основі того, що людина хотіла б представити свою вижили.

Премії засновані на який тип обрана політика і віку особи, що шукає охоплення. Ми постійно отримувати поштові повідомлення в нашому за зниженою ставкою, якщо політики ми будемо діяти зараз, і відверто кажучи, всі ці терміни можуть бути досить заплутаним. Так в чому ж різниця між поліс страхування на випадок смерті і довготривала політика? Термін політики просто, що, коли ви купуєте певну кількість Страхування життя на певний термін, як правило двадцяти років. Премії залишається незмінною протягом цього періоду часу і не створювати будь-які типи грошової вартості. З іншого боку полісів страхування життя, дійсно будують грошової вартості, і може бути або брали позики в рахунок або перевести в готівку в різних стадіях на всьому протязі усього життя страхувальника. Деякі політики вимагають медичного обстеження та медичну анкету історії мають бути завершені до покриття можуть бути відновлені. Зазвичай курці платять вищі внески, а також людям з хронічними захворюваннями, які включають високий кров’яний тиск або діабет.

Страхування життя є гарною ідеєю, зокрема, якщо ви не хочете, щоб залишити свою родину в безпорадною ситуації на межі банкрутства, тому що вони не можуть звести кінці з кінцями без тебе. Ряд компаній спеціалізуються тільки на страхуванні життя, і місцеві страхові агенти, які можуть допомогти вам точно визначити, що вам потрібно. Пам’ятайте, що чим старше ви стаєте, тим більше він стоїть, так що якщо ви розглядаєте термін політика, упевніться, щоб купити його, коли ви молоді!