страхування життя – зміна статистики

Здається, що середня тривалість життя пан Середня піднялася на цілих п’ять років, протягом останніх 12 років або близько того. Це блискучі новини для чоловіків, але є жало у хвості. Не може більше жінки стверджують, що більш розумним ставленням до здорового способу життя поставив їх шлях вперед в ставках тривалості життя. Воно не може бути вірно для дуже набагато довше. Потенційно це може означати, що чоловіки в кінцевому рахунку може відремонтувати жінок в ставках тривалості життя.

Ці цифри, що стосуються компаній зі страхування життя, як вони ростуть все більше і більше турбуються про, що відносяться до жіночої смертності, як здається, що темп зростання середньої тривалості життя жінок досягла практично в глухий кут. Представник однієї з основних компаній зі страхування життя заявив, що хоча, дивлячись на цифри за останні 5 років, він вперше з’явився як епізод, тепер вони бачать його як початок тенденції, і вважають його найбільшою проблемою у сфері страхування життя в уявити.

Чоловіки живуть довше, очевидно, привести до значного збільшення видатків на пенсійні провайдери, які будуть мільйони фунтів в довгостроковій перспективі. Тому наслідки для страхової галузі величезні. Існував дослідження, опублікована в публікації страхової галузі якому підтвердив думку галузі – тим, що в час, як тривалість часу між пенсію і смерть стають довшими, то пенсії заявляється необхідно збільшити фінансування. Це має значення для більш страхової галузі, як більшість з нас буде платити в пенсійні фонди, будь то державні чи приватні схеми і деякі з нас обох. Недавні дискусії повторного підняття пенсійного віку, очевидно, зробити різницю в цифрах час грати.

Причини цього збільшення тривалості життя, здавалося б, у зв’язку із змінами в способі життя, зокрема, щодо молодих жінок. В останніх програмах телевізійних художніх поведінку молодих жінок, показуючи, що числа, які курять, п’ють надлишкового та взагалі поводяться як “ladettes”, швидко зростає. Пияцтво колись був майже повністю областю молодих чоловіків, але жінки, здається, беруть на себе ініціативу і провідні набагато менше, здорового способу життя. Споживання алкоголю на жінок подвоїлася за останні 20 років. Це факт, що цифри показують, що в той час як 7 відсотків жінок зізналися пити більш безпечним керівні принципи в 1987 році, до 2000 року їх число склало більше 17 відсотків. Уряд керівних вказівок і рекомендацій, здається, були значною мірою ігноруються цієї групи людей.

Cancer Research загалом згоден з цими цифрами і звірячих говорять, що є серйозні медичні та соціальні наслідки. Повертаючись близько тридцяти років, в два рази більше чоловіків, ніж жінок, були курцями. Здається, що жінки тепер наздогнав і цифри практично не відрізняються. Всі ці свідчення додає до того, що мільйони жінок, особливо молодих, дійсно потрібно зупинитися і подумати про їх спосіб життя в цілому, і, будемо сподіватися, розглянути питання про внесення змін до їх пити і курити звички.