страхування життя – зважити всі варіанти

З часів нормування в 1940-х і початку 1950-х дієта в цій країні покращилася до невпізнання ……… а потім повільно покращився. Раціон межах дуже невеликої кількості жирної їжі (без олії взагалі), а також незначний кількості м’яса і в цілому низька калорійність значення до будь їжі виробництва м’яса, а також багато в чому відповідають населення, хоча бракує витривалості, наскільки енергії був зацікавлений. Кінець нормування сприяє оперативному висхідного руху в якості їжі який швидко став дуже поживні, але конкуренція між виробниками стали свідками появи готових страв і “фаст-фуд” точок.

Маятник хитнувся занадто далеко, і подальші проблеми були створені в відсутність фізичних вправ, що проводяться дітям у суспільстві наших “домосід”. Заклопотаність батьків про безпеку своїх дітей ще більше загострили проблему, з утримання дітей у приміщенні і подалі від шкоди. В результаті тепер очевидна навіть для випадкового спостерігача – наших дітей, молодих людей і навіть багато хто з старших вікових груп, як правило, надмірна вага. Оцінки стверджують, що протягом 20 років 1 в 3 дівчинки і 1 в 4 хлопчика буде клінічним ожирінням, а це означає, що зайва вага може загрожувати їхньому здоров’ю.

Ця ситуація, як очевидно для страховиків, як і для будь-якого іншого, насправді це, ймовірно, більш очевидно для них, тому що вони живуть за рахунок прогнозування тенденцій, пов’язаних з ризиками. Це має означати, що страхування життя не під мікроскопом, як ніколи раніше, з тим страховики, щоб залишатися попереду подій. Природно, що вони вже прийняли заходи, щоб прикрити себе від будь-якого можливого висхідного руху в ряд претензій, які можна віднести до зайвої ваги. Це означає, що будь-яке життя претендентів на кришці, чия вага значно перевищує допустимі рівні, може бути відмовлено кришкою, або в кращому разі доведеться заплатити дуже високу премію.

Хоча середній розумно здоровими, а не надмірна вага претендента на страхування може бути прийнято без медичного обстеження, слід очікувати, що зайва вага буде розглядатися як причина обстеження. Якщо це виявив значні проблеми зі здоров’ям, заявник може бути зобов’язаний платити підвищену премію або може бути відмовлено покриття в цілому, залежно від факторів ризику. Це розумно дій з боку страховиків, які не в бізнесі, щоб йти на непотрібний ризик.

Чи відповідь на питання, що ті, швидше за все, потрібно хворобою або кришку страхування життя є ті, які повинні будуть платити максимум за свої обкладинці? Можливо, є – очевидне рішення, щоб схуднути і поліпшити свою фізичну форму – але це не рішення, яке доступне кожному. Ті, хто може схуднути і поліпшити свою фізичну форму, повинні робити це, в свою користь, а також для зниження витрат на страхування.

А як щодо тих, для кого втрата ваги не ухиляється від них що б вони не спробувати? Існує величезна кількість інформації, доступної на безліч різних дієт і класи втрата ваги, широко доступні. Якщо ви слідували будь-який з цих букві і втратив фунт або два, а потім “застрягли”, що потрібно робити далі? Візит до свого дільничного лікаря за порадою повинні мати деяку допомогу, і в деяких випадках це може бути. В інших випадках GP не розуміє проблеми, і пацієнт вирушає у свій шлях із застереженням про переїдання і брак фізичних вправ. Це може бути вірно в деяких випадках, але є й інші, де ця проблема знаходиться поза контролем пацієнта, але вони залишилися, щоб розібратися у своєму спасінні.

Це може бути особливо тривожно, якщо в деяких областях NHS йдуть розмови про відмову певних процедур для деяких пацієнтів з надмірною вагою. Коли ви дійдете до ситуації, коли в ході обстеження групою лікарів лікарень, майже половина з них підтримують цю позицію, то існує велика проблема. Примітно було мало відзначити в цій групі можливість перевірки на причини стану пацієнта.

Якщо ви ще не пробували дієти і фізичних вправ, дають йому рух – ви могли б знайти, що воно дає вам зовсім новий етап в житті, надає нові друзі (а також товариші по нещастю), якщо ви вступити в клуб, і може виявитися кілька дорогих для необхідних нових розмірів в одязі. Це може також дати вам можливість заощадити гроші, зв’язавшись з брокером зі страхування життя на «нові» вас!

Якщо ви один з нещасних, для яких це не допомагає, зверніться до GP і визначається пояснити вашу справу до нього, подивитися, якщо між вами, ви можете знайти рішення. Якщо і при цьому створюється враження, що ваш наступний порт заходу, ймовірно, буде в Інтернеті. Придивіться до цін для брокера, покладіть ваш випадок до нього і попросити інформацію про кращих політику у відповідності зі своїми обставинами. Коли він приходить з добрим пропозицією, ви можете ще показати, чому більш пухкий з нас взагалі вважають, щоб бути веселим!