страхування життя – захист від невизначеності життя

Ніщо в житті не є страшнішим, ніж зіткнення лише необоротних речі нашого життя і що смерть. На сьогоднішній день, смерть визначеності. Поряд з цим смертність доходить непередбачуваним існування і страх перед невідомим. Це нервує для людей, щоб думати про думки про власну смерть або смерті кого вони люблять. Таким чином, ви повинні бути готові в будь-який час. У сьогоднішньому житті, яка заповнюється з непередбачуваними і невизначених подій, де ми проводимо так багато обов’язків, повинні бути виконані в одного життя, і є люди, які залежать від нас за своє щастя і комфорт, захист свого життя стає неминучим, тому що є Нічого важливішого, ніж безпека вашої родини. Ми не можемо гарантувати, що ми будемо з ними у важку хвилину, але що ми можемо гарантувати, що ми зібрали для них засобом у періоди занепокоєння і потрібно.

Це природна людська тенденція, що, починаючи з незапам’ятних часів, які ми використовуємо для захисту нашого майна. Це природний інстинкт породило потребу в захисті проти більшості втрат, який є, як страхування життя відбулося. Страхування життя є єдиною відповіддю на всі такі нестійким і непередбачуваних подій в житті людини. Пам’ятайте, що це не тільки ваше життя ви страхуванні, але і життя ваших близьких, а також. Коли ми зможемо забезпечити наші будинки, автомобілі і т.д., то чому б нам не відчувають необхідності забезпечити найголовніше і що є життя. У цьому стрімкому, тендітний образ життя з меншою тривалості життя, що існує зараз, страхування самого життя стало необхідністю, особливо якщо ви є єдиним годувальником своєї родини. Це не є обов’язковим, але ви не можете дозволити собі не мати його! Страхування допомагає нам в отриманні захисту від невидимого. Таким чином, може бути, варто придбати страхування життя, так що, якщо щось трапиться, ваш поліс страхування життя може служити захисним щитом для тих, ви залишаєте позаду. Старе прислів’я: «Благодать Божа, як страхування. Це допоможе вам у вашій часовій необхідності без будь-яких обмежень “не просто кліше, і правильно сказав.

що таке страхування життя?

Страхування життя є договір між власником і політика страховика, коли страховик зобов’язується виплатити призначений бенефіціар грошову суму при настанні смерті застрахованої особи або інші події, наприклад смертельної хвороби або критичного захворювання. У свою чергу, політика власник зобов’язується виплатити обумовлену суму на регулярній основі або одноразово. Просто покласти, це спосіб, щоб замінити втрату доходу, який відбувається, коли хтось помирає. Це гарантує, що ваша родина буде отримувати фінансову підтримку у вашу відсутність. Це може бути відмінним способом, щоб отримати захист на даний момент і будувати плани на майбутнє. Зрештою, ми хочемо переконатися, що наші близькі піклуються якщо ми помремо.

Страхування виявилося дуже поширеним терміном останнім часом. Ви можете зіткнутися з цим словом, куди ви йдете і яка коли-небудь журналу або газети ви читаєте. Насправді всякий раз, коли ви чуєте про страхування, деякі засоби захисту та безпеки спадає вам на думку. По суті, це кошти для фінансової компенсації за збитки, які життя кидає на людей.

Навіщо потрібно страхування життя?

Страхування життя одна річ, яку всі повинні вірити о. Батьки думають про це для своїх дітей, і як тільки ви дорослий, це щось, що ви просто отримаєте вчив о. Страхування життя більше не для привілейованих або тільки літні люди. Це не просто для будь-якого типу обличчя. Це універсальна захист для всіх. Що страхування життя робить, забезпечує захист для ваших близьких у разі вашої смерті. Якщо у вас є поліс страхування життя в місці, і ви минуться, що освітлення може надати грошові кошти на рахунок одержувача з політикою.

Страхування життя не на користь людини, яка застрахований, але це для близьких застрахованої особи, тому що ваша сім’я потребує гарантій її зручне фінансове майбутнє у випадку, якщо щось має статися з вами.

Основна мета страхування життя полягає в забезпеченні вашої родини, щоб продовжити поточний спосіб життя, коли і якщо ви більше не будете навколо. Він також призначений для задоволення конкретних потреб, що ваша родина буде мати в майбутньому.

Якщо у вас є поліс страхування життя на місці, він може: –

1. Забезпечити фінансову безпеку для вашої родини
Ви хотіли б, щоб залишилися в живих члени вашої родини, щоб жити в безпечному та фінансово стабільній обстановці. Страхування життя може дати їм можливість зробити це так, що ваша сім’я продовжує жити комфортного життя, як раніше. Він замінить втрачену доходу у разі, якщо він іде в майбутньому. Іншими словами, він створює мережу безпеки полегшенням для сім’ї, яка б залишитися без будь-яких інших засобів доходу.

2. Допомога в оплаті своїх боргів
Страхування життя могли б заплатити за решту медичні рахунки, витрати на похорон, і борги по кредитній карті, а також включити пережив чоловіка на деякий час, щоб знайти роботу або піти у відставку комфортно. Тільки уявіть, якщо ви раптом не в курсі, ви не хотіли б залишити свою сім’ю, щоб потонути в морі боргів. Там приходить страхування життя, які допоможуть вашим близьким, щоб підтримувати свій рівень життя.

3. Надавати кредити своїм близьким для досягнення життєвих цілей у вашу відсутність
Адекватної політики страхування життя буде фінансувати ваші невиконані цілі, як якісна освіта для ваших дітей, весілля дочки, для покупки ділянки землі, або просто на чорний день.

Таким чином, не є страховим для вас, але його за мир вашої родини розуму. Їх майбутнє рівень життя цілком може залежати від страхування життя рішення, які ви робите сьогодні.

Типи полісів страхування життя: –

Страхування життя входить в багато форми і розмірів, але різні типи полісів страхування життя, можна поділити на дві категорії:

1.Term страхування життя і
2.Permanent страхування життя

Термін страхування життя є страхування політику, згідно з якою в разі втрати годувальника виплачується, тільки якщо застрахований вмирає протягом певного періоду і ця політика не має інвестиційної складової. Це найдоступніший вид страхування життя доступні. Він призначений для задоволення тимчасових потреб страхування життя, забезпечення захисту протягом певного періоду часу, термін. Цей вид страхування життя має сенс, якщо у Вас є фінансові потреби, які будуть зменшуватися з плином часу, такі як іпотечні будинки або навчання дитини.

Щороку премія виплачується для покриття ризику смерті протягом цього року. Термін страхування життя не має грошового еквівалента. Єдиний спосіб зібрати всі повинні померти раніше терміну страхування життя закінчується. Якщо смерть настає, бенефіціар страхування життя в цілому збирає з нагоди втрати годувальника з поліса страхування життя, вільний від податку на прибуток.

Постійна страхування життя страховий поліс, який забезпечує покриття протягом усього життя застрахованої особи і може включати елемент, який будує грошової вартості. Цей тип політики надає довічну захист. Вона також забезпечує економію елемент, який накопичується грошової вартості протягом тривалого періоду часу. Іншими словами, цей тип політики, поєднувати життя охоплення інвестиційного фонду. Тут ви купуєте політики, яка платить заявив фіксовану суму на вашої смерті, і частина вашої премії йде на побудову грошової вартості від інвестицій, зроблених в страхову компанію.

Ніхто не вид страхування життя не краще, ніж інший, тому що вид страхування життя, який відповідає вашій ситуації залежить від ваших особистих і фінансових обставин.

Final винос: –

Ви, напевно, чули приказку: “Є гірші речі в житті, ніж смерть. Ви коли-небудь проводив вечір з страховим агентом? ». Якщо ми підемо по кажу, що якщо ви ще не зустріли страховий агент, то говорити з ним сьогодні, щоб отримати ваше життя і вашу сім’ю у фінансово стабільною і забезпеченою. Не залишайте свою сім’ю, щоб потонути в морі фінансових труднощів, тому що ми знаємо, що ризики і невизначеності є частиною життя кожної людини, і всі вони уповільненої дії.