страхування життя – забезпечити правильний баланс.

Дуже небагато людей мають достатньо активів, щоб вони могли орати разом по життю, не передбачивши їх утриманців, щоб продовжити їх нинішній рівень життя, коли основний годувальник пішов. Однак є багато, хто, здається, є марення безсмертя і тримати відкладав робити нічого про це, тому що вони не мають наміру йти тільки поки. Ті, хто не може дозволити собі страхування життя знаходяться в дуже невдале положення, але ті, хто може собі це дозволити, але не отримає час, щоб робити що-небудь про це роблять ставку на майбутнє своєї сім’ї або іншим утриманцям.

Втрата одного з батьків або іншого родича є травмуючим достатньо, але щоб дізнатися, коли життя продовжується після втрати, що фінансові проблеми будуть головним фактором у житті в осяжному майбутньому, є додавання до гори. Так що ж робити? Ну, перша дія має бути скласти простий баланс – які ваші активи, і що ви повинні.

На активи стороні листа ви повинні в першу чергу придушити елементи вашої “живими грошима”. Завжди пам’ятаю, щоб, наскільки це можливо для будь-якого потенційного зміни, перші пункти повинні бути інвестиції, які можна перевести в готівку в короткі терміни. Потім методично працювати ваш шлях через довгострокових інвестицій, не забуваючи такі питання, як життя прикриттям як благо вашої зайнятості. Ви повинні зробити до відома, якщо застосовно, якщо втрата роботи втратить цю кришку.

Як тільки грошовим завершена, ви переходите до матеріальних благ – ваш будинок вартість може бути включена, але мати на увазі, що ваші утриманці доведеться десь жити, тому повну вартість туру не будуть доступні. Цей же фактор відноситься до побутових Зміст – ви навряд чи будуть пам’ятати довго члени сім’ї, які не можуть сісти, бо їм довелося продати меблі! Будинки відпочинку та змістом не є необхідністю і повна вартість реалізації можуть бути включені, так само як і вартість житлового причепа, катери і навіть товарного тайм-шер.

Нарешті, в активі, включають в себе цінності, такі, як ювелірні вироби, фотоапарати, електричні та ін предмети, але не дозволяйте собі бути обмануті з приводу можливого значення. Вазу, яка ваша улюблена тітка залишила вам кілька років тому, може бути як вважають, є значні цінності, але не покладатися на чутки. Отримати його цінують, а потім написати, що значення вниз на 25% і більше – оцінювач, можливо, було більше ентузіазму, ніж про це потенційному покупцеві буде.

Тепер перейти на ваші зобов’язання, не забуваючи дозволяють, наскільки це можливо для майбутніх змін, тобто у вас було кредитів, які будуть виплачені найближчим часом, що дозволить вивільнити додаткові кошти; альтернативно ви ймовірно, берете новий кредит, який буде потім зафіксувати частину ваших коштів для виплати? У вас є зобов’язання, які перестали б на смерть, наприклад, план захисту здоров’я?

Коли вище завершено, чому б не скористатися можливістю зробити щось інше, що ви, мабуть, про зволікання протягом багатьох років – скласти заповіт. Тепер ви знаєте, що ваші активи, чому б не переконатися, що вони йдуть до людей, для яких вони призначені – заповіту є вірний шлях, щоб створити проблеми для вашої родини, коли ви розлучитися з життям, так чому б не мати справу з цим зараз?

Тепер ви в змозі зробити ваші суми і вирішити, скільки страхування життя Вам необхідно включити вашу сім’ю, щоб жити більш-менш, як вони роблять в даний час. Ви повинні мати можливість прибути у фігуру, яка буде адекватною, ви можете зробити це і доступним, але не надмірної до того, що платити за це стає серйозним тягарем.

Ви прибули в точку, де ви, швидше за все, необхідна допомога експертів для складання найбільш відповідний політичний для ваших потреб, так чому б не прийняти легкий шлях (адже ваш важка праця) і бродити по Інтернету підходящого брокера. А ще краще знайти 2 або 3 брокерів і дати собі вибір, коли початкове обговорення дозволило вам сформувати свою думку.

Тепер Ви можете оселитися в сортуванні дрібних деталей, у тому числі видів страхування, яка вам потрібна, і доступність ваших намірів. Є кілька різних видів страхування доступні для вас, кожен з яких має різну вартість. Термін страхування наприклад, забезпечує покриття протягом певного періоду, протягом якого ваша смерть викличе виплата узгодженої суми, а наприкінці терміну всі кришки припиняється, і нова політика буде прийнято, якщо потрібно.
Типу, який історично був часто використовується для іпотечного покриття є зменшенні терміну політики, де сума, що підлягає виплаті з поступово зменшується на узгоджену суму кожен рік до кінця терміну, коли кришка припиняється. Цей тип політики дуже набагато дешевше за рахунок зменшення зобов’язань, але не забудьте, щоб щось у сумі, належної для потенційних інфляції.

Див брокера, обговорити ваші потреби і будьте впевнені, що Ви зробили важливий крок для вашої родини в зниженні травми неминучі вашого від’їзду. Принаймні, воно не повинно бути фінансових турбот, що швидкість вашого кінця!