страхування життя забезпечених землею для Вас і Вашої родини

Чому страхування життя?

Хоча сучасний світ має величезне благословення, це не безризиковий. Все знаходиться під ризиком. Несподіваний випадок може змінити ваше щасливе сімейне життя. Припустимо, ви раптом померти в дорожньо-транспортній пригоді. Ви думаєте, що станеться з вашою дружиною і дітьми? Те, що дасть захист і безпеку є страхування життя. Крім того, це полегшує доходу, щоб ваші родини зберегти свій рівень життя і покриття повсякденних витрат. Крім того, страхування життя, які захистять ваш будинок іпотека. Після вашої смерті ваша сім’я не може виходити з дому, якщо ваше життя страхування може погасити іпотеку.

що таке страхування життя?

Страхування життя являє собою договір між власником політики і страховиком, за яким страховик зобов’язується виплатити певну суму грошей при настанні охоплюються політикою і політикою власник зобов’язується виплатити обумовлену суму називається премією через регулярні проміжки часу або в одноразової сум. Також страховик зобов’язується виплатити вам на підставі смерть або інші події, наприклад смертельної хвороби або критичних захворювань.

Дві основні категорії страхування життя

Існують дві основні категорії страхування життя: тимчасовий і постійний.

Тимчасове страхування життя, яке також відоме як чиста забезпечення, передбачає певний термін років для зазначених премій. Страховик зобов’язаний сплатити грошові допомоги одержувачу, якщо політика власник вмирає Крім того,. Вона тільки дає впевненість, що в разі смерті і нічого більше. Тут премії може бути для одного або більше років. Наприклад, щорічно поновлюваний термін є одним з видів політики, де ваша політика автоматично поновлюваний щороку аж до конкретного вікової межі.
Ще один вид тимчасового страхування життя є іпотечне страхування, яке забезпечує захист для страхувальника? Сім’я, де іпотечне буде виплачується, якщо застрахований вмирає.

Постійна страхування життя є страхування життя, за яких політика власник повинен платити, поки політики не дозріває. Він також не може бути скасований страховика за будь-якої причини, крім шахрайства в заявці, та анулювання повинно відбутися протягом періоду часу, визначеного законом .
Постійне страхування життя включає в себе страхування на випадок смерті, універсальне страхування життя і обмеженою плати страхування.

Всі страхування життя: Ця політика має кілька переваг. Загальні вигоди від політики включають гарантовані допомог у разі смерті, гарантованих значень готівкою, фіксованим і відомим щорічної премії inflexibile.Under ця політика смертності і витрат заряди також не т скоротити готівковий значення, наведеного в policy.It покриває страхувальникові за його або її все життя. Там немає фіксованої дати закінчення для політики. Коли страхувальник помирає, номінальної вартості політики, відомої як з нагоди втрати годувальника, виплачується особі або особам, зазначеним у полісі страхування життя.

Універсальне страхування життя: вона пропонує безліч функцій, Всього по страхуванню життя, але забезпечує велику гнучкість як тільки політики чинності. Як цілому по страхуванню життя, універсальне страхування життя є постійною політикою. Вона не захищає страхувальника до смерті? Однак довго це може бути. Крім того, як цілому по страхуванню життя, універсальне страхування життя наростає грошової вартості з часом.

Обмежене виплатити страхове: Це політика, в якій всі премії виплачуються протягом певного періоду після чого lyhe політики власник має не платити ніяких додаткових премій зберегти політику в силі. Загальні обмеженою періодів оплати є 10-річні, 20-річні, і оплачений у віці 65 років.
Так що, будьте мудрими і придбати поліс страхування життя підходить для ваших коштів.