страхування життя – жінки люті над страховиком тестування генів

Тисячі жінок з сімейною історією раку молочної залози і раку яєчників могли сплачувати вищі страхові внески або навіть бути відмовлено покриття в цілому в нових пропозицій від страхових компаній.

Асоціація британських страховиків (ABI), як очікується, подасть заяву про надання дозволу на її членів запитати жінок, чи були вони перевірені на BRCA1 і BRCA2 мутацій.

Дефектні гени BRCA припадає близько п’яти відсотків від 41700 нових випадків раку молочної залози і 10 відсотків випадків раку яєчників діагностовано у Великобританії щороку.

Якщо страховики отримали дозвіл від генетики та страхового комітету (організації, яка консультує уряд з даного питання), жінки, які дали позитивний результат можуть бути змушені платити більш високі страхові внески. Деякі компанії можуть навіть відмовитися від світського життя значення або страхування критичних захворювань.

Повідомлення опубліковане на сайті ЦПК сказав: “Комітет очікує, що Асоціація британських страховиків представлять в кінці 2006/2007 чотири переглянуті та оновлені програми для використання з негативними результатами інтелектуального генетичних тестів генів BRCA1 і BRCA2 (грудей / рак яєчників), допомагаючи визначити страхові внески для життя і страхування критичних захворювань ».

В даний час тільки прогностичне генетичне випробування Комітету дозволило страховим компаніям, щоб запитати про для хвороби Хантінгтона. Це через відсутність впливу навколишнього середовища на його розвиток.

Проте, по всій Європі, низка країн заборонили страховиків від використання генетичних тестів, щоб вирішити премій. Крім того, в 2005 році, добровільне угоду, щоб уникнути використання таких тестів британськими страховими компаніями був продовжений до 2011 року.

Відповідно до цієї угоди, страховики можуть запитати потенційних клієнтів тільки про результати генетичного тестування для хвороби Хантінгтона. Тим не менш, вони можуть тільки попросити інформацію для політики, які коштують більше, ніж £ 500,000 на страхування життя, більше £ 300000 для критичного захворювання та більше £ 30000 на рік для оплати захисту.

Але генетика асоціації Робоча група вказала, що вона хотіла б привести до змін, які бажають отримати дозвіл, щоб запитати про двох генів раку і хоче затвердження в кінці цього року.

Приблизно один з 850 жінок у Великобританії успадковує дефектний ген BRCA1. Ті жінки, буде мати від 14 до 18 відсотків ймовірність розвитку раку молочної залози в якийсь момент в їхньому житті.

Тим часом страховики не мають права просити перспективних страхувальникам, якщо вони заражені ВІЛ, але вони можуть запитати їх, якщо вони піддали себе ризику зараження в результаті небезпечного сексу або обміну голок.

Союз 45 провідних благодійних організацій, профспілок, науковців та юристів закликали уряд заборонити цю генетичну дискримінацію.

Дослідження, проведене раку молочної залози Breakthrough благодійність знайдений 28 відсотків жінок з сімейною історією раку молочної залози сказав би утрималися від того, генетичний тест, якщо страховики мали доступ до результатів.