страхування життя. жиру клієнти говорять Porkies.

Згідно з недавнім опитуванням, майже чверть громадян Великобританії із зайвою вагою, але, каже досліджень раку Великобританії, 25% з них просто не зацікавлені у втраті ваги. Ми насправді друга найогрядніших націй у Європі, поступаючись лише Греції.

Це стосується не лише уряду Великобританії, який щойно оголосили про узгоджену кампанії щодо вирішення проблеми за допомогою GP, але і галузі страхування життя.

Проблема в тому, що багато людей як і раніше чутливі з приводу своєї ваги. Чутливі до ступеня, в якій вони переконують себе, що вони дотримуватися дієти, коли вони явно немає. Втрата фунт або два випадках урочистості, в той час як ті ж два фунти повертаюся на наступний день залишається без попередження. Кільце будь-якого дзвони для вас?

Ну нормально, жирний або два про вашу істинної вага не шкодить нікому – крім, можливо, себе. Але тепер компанії зі страхування життя змушені виявляти більш пильний інтерес. Вони підозрюють, що багато людей говорять неправду про своє вазі за їх заявами страхування життя.

Отже, шотландський резервний, один з найбільших британських страховиків життя, посилення процедур програми. Зараз, а також просять заявники, скільки вони важать, вони будуть питати, коли вони востаннє важив себе. Це спроба заохочення заявників, щоб відповісти більш точно, а не зривати фігуру з повітря або бути економічним з правдою.

Представник страховика сказав: “Ми знаємо, що люди зазвичай занижують свою вагу, в основному тому, що вони заперечують цю тему, хоча є і деякі люди, які будуть лежати тільки, щоб отримати дешевший премій”.

Британська медична асоціація класифікує людини, який “зациклюються”, якщо їх індекс маси тіла (ІМТ) перевищує 24, але більшість страхових компаній в даний час використовують 30, як їх визначення ожиріння. Вище цієї цифри, і ви побачите, що вони будуть завантажувати ваші премії і навіть просять пройти медичне обстеження. Будь-хто, хто має надлишкову вагу міг би легко побачити їх життя або критичні страхової премії хвороби завантажується до 50% – і крайні випадки, кришка буде відмовлено.

Так що, якщо ви хочете знати, ваш ІМТ, візьміть своє зростання в метрах і помножити його на себе. Потім візьміть результати і розділіть його на свою вагу в кілограмах. В результаті ваш індекс маси тіла.

Хоча ІМТ стало прийнятим методом оцінки ваги хтось, у нього є обмеження, які вона не дискримінує чи вага ведеться в жир або м’язи. І вивчення 33000 дорослих повідомили нещодавно в The Lancet, зробив висновок, що медичні професії “за 24” ІМТ ожиріння визначення може бути підвищений до “більше 25” без шкоди для здоров’я. Це буде еквівалентно додаванню додаткових кам’яних половину. Їх дослідження також показало, що тільки дорослим з ІМТ більше 35 постраждали вираженим зниженням тривалості життя.

Але у прийнятті рівня ІМТ 30, галузі страхування життя проявляє обережність середнє положення. Ну, якщо це був ваш гроші в небезпеці, чи не так?