страхування життя дітей повинні have_

У сьогоднішньому конкурентоспроможному світі, забезпечуючи кращу освіту для дітей стало пріоритетом для всіх батьків. Щоб дати найбільш якісну освіту, можливості, батьки повинні витрачати величезні суми у вартість навчання. Є безліч дитиною страхові поліси для задоволення потреб диференціальних вимогливих клієнтів (як правило, батьки або опікуни).

Фактори, що враховуються при прийнятті Діти страхового поліса:

1) Переконайтеся, приблизна оцінка засобів, які потрібні для освіти дитини або шлюбі. За допомогою цієї інформації під рукою, ви будете в змозі правильно вирішити асигнувань з регулярного премії необхідні і тривалість страхування життя вашої дитини.
2) Дізнайтесь про додаткові переваг, як медичне страхування, аварії тощо кришкою
Порівняйте щорічна премія стягується і повертається, пропонованих різними страхуванні дітей Індія планує різних страхових компаній.
3) Переконайтеся в тому, щоб забезпечити своє життя, а не дитину. Крім того, це вигідно страховим полісом, який має вбудований в статті про майбутнє відмову від премії у разі смерті Страхувальника (батька). Це буде гарантією того, що політика триває незважаючи ні на що і ваша дитина отримує гарантовану суму в кінці терміну.
4) Перевірте минулому рекорд результативності компанії ви купуєте страхуванні дітей.
Це завжди доцільно купити політики на ім’я батька, а не дитини, оскільки дитина ніяк не має утриманців. Тим не менше, якщо ви плануєте взяти політику в ім’я дитини, переконайтеся, що він є преміум політики відмова у разі смерті батька. Таким чином, ваша дитина не буде нести тягар регулярних виплат премій і продовжувати пожинати переваги життя страховий поліс.
5) Поліси страхування життя зазвичай залучають податкові пільги. З’ясуйте, чи є політики ви розглядаєте має такі переваги.

Переваги страхування життя дитини плану Індії:

• У зв’язку з конкурентоспроможною плани дитиною цін на страхування вже не по кишені.
• Ці плани також дати вам можливість вибрати залежно від вашого фінансового становища і цілі грошово-кредитної сприймається. Ставка премії також може погоджуватися відповідно до вашим інтересам.
• Після того терміну, то сума гарантованого та гарантованого кількості танцювальних віддається батьків або опікуна. У разі ранньої смерті батьків, дитина має право на всі переваги плану (якщо вершник на премію відмова кріпиться до політики).
• Більшість страхових компаній в Індії мають вбудовану функцію відмови премії. Вона зберігає ваші політики в силу, навіть якщо деякі з премій не виплачується у зв’язку з різних причин. У випадку, якщо ваша страхова компанія не пропонує цю функцію, то доцільно прийняти окремий вершник для того ж.
• Податкові переваги, які можуть бути надані включають звільнення від погашення / смерті претензії доходів згідно з розділом 10 (10d) і відрахування з доходів на виплату життя страхова премія по гол. 80 (С).

Дитину страхування є фантастичною інструменту фінансового планування інвестицій для освіти дітей / шлюб / непередбачені витрати. Це допомагає задовольнити грошової потреби дитини і забезпечує безпеку у вигляді поліса страхування життя.