страхування життя – думати про це.

Не всі потреби по страхуванню життя. Якщо у вас немає ніяких боргів або, може бути, тільки ті, які мінімально будуть покриті за рахунок ваших одноразових активів ви повинні померти, то все в порядку. Не у всіх є утриманці і поки було б достатньо коштів для погашення ваших справах і оплатити похорон, то ви б не виходячи з найближчих родичів будь головні болі.

Не дуже багато людей перебувають у цьому положенні, хоча. Більшість з них люди, які залежать від них. Якщо ви основним годувальником сім’ї, подумали ви, що буде з ними, якщо ви більше не були там, щоб забезпечити їх потреби? Там буде платити іпотечні, а також будь-які інші кредити та зобов’язання. Тоді є обслуговування вдома, такі витрати, як працює автомобіль, свята і, можливо, плата за навчання та підтримку в коледжі для фінансування. Навіть якщо ваша “друга половина” отримує зарплату, це багато що взяти на себе. Деякі думки і забезпечення тепер може врятувати багато душевного болю пізніше.

Визначення страхування життя є політика, яка буде виплачувати суму грошей на вашої смерті.

Термін страхування є саме це. Він охоплює вас за період, або термін, у вашому житті. Це може бути термін іпотечного кредиту, або, може бути термін, який ви очікуєте, щоб ваші діти потребують фінансової підтримки. У разі вашої смерті протягом цього терміну, не було б одноразово, або, може бути кілька менших сумах, для Вашої родини спиратися на їх підтримку і для підтримки їх рівня життя. Там немає Реальна вартість цих страхових полісів, вони просто закінчуються в кінці терміну.

Все життя політика є однією, яка після куплено, триватиме до вашої смерті. Треба йти в ногу премії або політики може бути втрачено, але політика має деяку грошову вартість, якщо ви вирішите, що кришка вже не є необхідним.

Багато людей приймають цю просту кришку, коли вони підростуть і відчувати, що вони хотіли б залишити достатньо грошей для своєї сім’ї, щоб бути в змозі покрити витрати на поховання.

Ще одне застосування цього страхування для людей, які розуміють, що їх нерухомість збирається залучити податку на спадщину. Роблячи деякі ретельних розрахунків, це може бути можливим розробити приблизну суму податку, яка була б через їх смерті і виймаючи все життя політику, щоб покрити цю суму. Це може заощадити їх найближчих родичів від необхідності продати будь-яке майно, залишене ним просто платити податок на спадщину. Якщо політика написано “в довірче управління”, то виплата повинна бути виключена з податку на спадщину. Перевага повинні бути легко доступними, дозволяючи сім’ї для участі в податкову бік нерухомістю ефективно.
Якби ви збиралися по цьому шляху, було б доцільно прийняти деякі фінансові консультації. Планування Податок на спадщину необхідний думки, а й цілі страхування життя є інструментом часто використовується.

Повернутися до терміну страхування. Рівень страхових термін можуть бути прийняті, щоб покрити термін іпотеки. Він часто використовується в поєднанні з цікавістю тільки для іпотеки, де ваша сума капіталу залишається постійною. Обидві премії та страхової суми залишаються незмінними протягом усього терміну. Цей вид страхування буде також підходить для захисту сім’ї.

Зменшенні терміну політика корисна, якщо у вас є погашення іпотечного кредиту, де капітал за рахунок суму на вашу власність знижує з плином часу. Фактичне кришка знижує відповідно до балансової вартості іпотечних кредитів і тому, що страховик буде виплачувати фактично набагато менше вашої смерті повинні відбутися в кінці терміну, ці політики дешевше купити.

Є й інші довгострокової політики там – термін пенсій і збільшення терміну бути тільки два з них.

Якщо ви шукаєте для отримання додаткової інформації, Інтернету місце для пошуку. Не шукайте індивідуальний страховика ж. Брокер матиме об’єкт, щоб вивідати деякі цитати для вас від цілого ряду постачальників. Вони також мають багатий досвід і зможе запропонувати деякі розумні поради.

Не відкладати ж. Це дійсно дуже легко влаштувати деякі прості, без кришки, і це добре, варто задуматися.