страхування життя доступні з податковими пільгами.

Нарешті, ви можете купити страхування життя і отримати податкові пільги. Прорив результати від змін у Гордона Браунов останню промову Бюджет, але податкові пільги доступні тільки на новому особливого роду поліса страхування життя. Ви не можете отримати податкові пільги на існуючих полісів страхування життя.

Ця нова політика експлуатувати лазівки у новому законопроекті фінансування і повинні привести до економії від 5% до 15% для стандартних платників податків і близько 30% для більш високих платників податків.

Але є умов! Ви не можете додати статистів на ваше життя політики, таких як критичний охоплює хвороба і страхова сума повинна бути фіксованою сумою. Ні ви можете мати спільну політику. У принципі, це повинно бути стандартом трясовини, рівень перспективі одного бенефіціара, поліс страхування життя.

Тоді є більше обмежень, але, чесно кажучи, вони навряд чи створюють проблеми нікому, якщо вони не дуже багаті! Ви не можете мати один з цих спеціальних політик життя, якщо щорічні внески ви платите в ваш пенсійний плюс премії зі страхування життя, перевищує £ 215000 на рік. Крім того, якщо вартість вашого пенсійного фонду плюс виплати на ваше життя політику перевищує £ 1,500,000, поточний ліміт, встановлений канцлером, то надлишок буде обкладатися податком за ставкою 55%. Звичайні поліси страхування життя виключені з цього розрахунку.

Податкові пільги на страхові внески автоматично зібрана компанією зі страхування життя, щоб ви платили премію, яка вже скоротилася на стандартні податкові пільги ставкою. Якщо ви вищою ставкою платників податків, ви будете мати, щоб претендувати на додатковий податок через вашу самооцінку податкової декларації. Однак, як тільки ви сказали вашої податківця про вашу премії, вони повинні автоматично продовжуватися, щоб дати вам податкові пільги через вашу Податкового кодексу.

Так чому ж заощадження менше, ніж значення податкових пільг? Ну, причина в тому, що життя компанії повинні управляти податковими пільгами і є певні експлуатаційні обмеження, введені Управлінням податкових зборів на страхову компанію. Це означає, що базова вартість цих політик трохи більше, ніж звичайні страхування життя – але після того, податкові пільги, ви повинні зберегти.

Як і всі ці лазівки, ви повинні знати, що канцлер міг зняти податкові пільги. Сказавши, що це рідкісний для майбутнього зміни податків повинні застосовуватися ретроспективно так що ви, швидше за все, в безпеці. Ваші доходи можуть також змінюватися і рухатися вас в більш низькі податкові кронштейна. Це дозволить скоротити ваші заощадження.

Цей новий тип життя політика тепер доступна в більшості великих страховиків Великобританії і фахівець брокерів по страхуванню життя. Однак, ви не зможете отримати онлайн цитати – ви повинні говорити по телефону з радником по страхуванню життя.

І тільки заплутати справу ці політики відомі під поруч назв: Пенсійний термін страхування, страхування життя з податкових пільг, про безпеку життєдіяльності з податкових пільг, – але всі вони означають одне і те ж.

Ах, так, дозвольте мені підтвердити один промах-розуміння. Ні, вам не доведеться купувати пенсію в той же час!