страхування життя для планування нерухомості

Є багато причин, щоб з’єднати нерухомості. Одна з головних причин, для тих, хто вже дорослих дітей є забезпечення їх активи діляться і розподіляються порівну між усіма спадкоємцями. Додавання поліс страхування життя, щоб ваше майно планування може допомогти в різних напрямках.

що знати в першу чергу

Один величезний міф у придбанні поліса страхування життя є те, що краще, що можна зробити, це назвати ваше майно в якості бенефіціара вашу користь страхування життя. Це не мудро. Якщо ви перерахувати ваші нерухомості в якості бенефіціара, то доходи від вашого поліса страхування життя спочатку доведеться пройти через заповіту. Заповіти процес може бути довгим – з декількох місяців і навіть років, щоб закінчити. Суди покласти через заповіту маєтків для того, щоб воля залишені померлим є дійсним. У той час як ваше майно знаходиться в заповіті ваші спадкоємці не зможуть отримати доступ до будь-якого з виплачені гроші твій поліс страхування життя. Це може бути проблемою, особливо якщо сім’я розраховувала на використання деяких з цих коштів для оплати витрат на поховання і безпосередній обов’язок.

Крім того, якщо отримані кошти для вашого поліса страхування життя будуть додані у ваш нерухомість, що тільки збільшило б вартість вашої спільної нерухомості. Це може зробити ваше майно обкладається податком. Перевірте з вашим фінансовим консультантом, як у податковому законодавстві, що стосуються маєтку у Вашому конкретному місці. Деякі держави вимагають, щоб маєтки обкладатися податком, якщо вартість складає більше $ 1,5 мільйона. Процентні нерухомості податкові вгору до 48%, з Каліфорнії є одним з найвищих показників. Очевидно, що найкраще назвати конкретні спадкоємці отримують виплати вашого поліса страхування життя.

як страхування життя може допомогти в плануванні вашої нерухомості

Є кілька способів, які купують поліс страхування життя може допомогти з майнового планування. По-перше, поліс страхування життя допоможе зменшити або усунути подарунка і податки на спадщину. Наприклад, якщо у вас є велике власне майно і кілька властивостей ви можете вирішити заповітом літній будинок у Хемптоні з вашим сином. Якщо заповіт майна або інших неліквідних предмети, такі як твори мистецтва або ювелірних виробів, одержувач зобов’язаний оплатити подарунок або податку на спадщину по цьому пункту. Взявши з поліса страхування життя, кошти можуть бути використані, щоб компенсувати ці податки. Що зробить ваш подарунок своєму синові дійсно подарунок так як він міг його власником безпосередньо, не турбуючись про необхідність платити несподівані суми за спадок. Кошти можуть також охоплювати різні адміністративні витрати, пов’язані з маєтків.

Друга область застосування страхування життя в планування нерухомості є для молодших поколінь, щоб захистити проти того спадщини, таких, як житлові будинки, від тягнуть назад в нерухомості після того, як вже було передано за допомогою кваліфікованого особистої довіри Residence (QPRT). QPRT є зібрати членом старшого покоління родини. Старший передає проживання в наступному поколінні. Якщо старший переживає зазначений термін QPRT потім резиденцією зрештою переходить до молодшого покоління без додаткового податку на дарування. Однак, якщо особа, що надає право вмирає до зазначеного терміну, резиденція знаходиться суб’єкта до повернуті в нерухомість. Таким чином, маючи поліс страхування життя допомагає захиститися від, що, дозволяючи молодшому поколінню купити резиденцію прямо повинно особа, що надає право несподівано зникають.

Є ще багато способів, в яких страхування життя може бути використана для вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю та дарування. Найкраще проконсультуватися з фахівцем, щоб допомогти вам визначити, які планування методи підходять для вашої ситуації.