страхування життя для одинаків

Народження дитини для догляду за приносить ціле новий вимір відповідальності у вашому житті, і як такий, це одна з ключових мотиваторів для тих, хто купує страхування життя. Переконавшись, є фінансової безпеки в місці, щоб захистити своїх дітей часто має першорядне значення для будь-якого нового батька.

До того ж формалізації стосунків у шлюбі чи цивільному партнерстві може бути інший тригер для організації страхування життя. Якщо ви тільки що присяжним вашої вічної любові до когось, це само собою зрозуміло, що ви хочете, щоб переконатися, що вони були б фінансово забезпеченим в тому випадку, якщо щось трапиться з вами. Страхування життя може допомогти забезпечити, що фінансова безпека.

Але не те, що якщо ви на етапі у вашому житті, де ви зробили жодної з цих речей? Якщо Вам знижку страхування життя як не відноситься до вашої ситуації? Не обов’язково. Давайте подивимося на приклад Стіва.

Будь ласка, пам’ятайте, що це той випадок, дослідження і не повинні розглядатися як фінансові консультації. Якщо ви відчуваєте, що потрібно фінансову консультацію, ми рекомендуємо вам звернутися до фінансового консультанта обставини кожного і потреби різні.

Одномісний домовласника – Стів (21)
Стів є одним і живе в будинку, який купив рік тому. На додаток до своїх іпотечних, він також має кредитні картки та кредиту на купівлю автомобіля. Йому вдається щомісячні платежі відповідально, щоб він міг дозволити собі вкласти гроші в бік економії. Він знає, що у нього є пролом в його фінансовому плануванні, тому що він не має ніякого страхування життя, будучи одним без дітей, яких він не впевнений, що це проблема.

З страхування життя, Стів може гарантувати, що його іпотеки та заборгованості буде врегульовано якщо він помре передчасно. Він пише свій план в довіру, заявивши, що він хоче, щоб гроші, які будуть приділяти своїм батькам, які буде вести свої грошові справи.

Вийнявши страхування життя означає, що Стів може залишити щось цінне для тих, за що він піклується про. У своєму заповіті, Стів стверджує, що він хоче, щоб доходи від продажу свого будинку перейти на двох його племінників. На тільки 21, Стів прийняв відповідальний крок на ранній стадії на шляху до створення сильної фінансової бази для себе. Якщо його обставини змінюються з часом, він може налаштувати його фінансові плани, що охоплюють партнера або дітей. З щомісячною виплатою всього за £ 5,79, Стів вніс невеликі фінансові зобов’язання в обмін на цінні душевний спокій.

Факти
План: зниження Термін страхування життя
Термін: 24 років
основі: одне життя
Сума впевнені: £ 115000
Щомісячної премії: £ 5.79
Greenbee страхування життя Преміум на основі однією обкладинкою, для чоловіка, який народився 2/09/1988 і не використовувати будь-які форми тютюну чи нікотину продукти (наприклад, пластирі, жувальна гумка і т.д.) протягом останніх 12 місяців. Цифри поновлено станом на 3-го листопада 2009 року.

Таким чином, навіть якщо вам здасться, що ви занадто вільну і фантазії безкоштовно для життя кришку бути для вас це коштує заглиблюючись. Чи є хтось, ви хотіли б залишити щось для, якщо відбудеться найгірше? Якщо це так чому б не отримати швидку цитату страхування життя сьогодні, щоб побачити, скільки ваших щомісячних премій може бути.

Будь ласка, пам’ятайте, що інфляція призведе до зниження купівельної спроможності грошей, що Стів повернеться в майбутньому. Важливо, щоб вони регулярно переглядати свої кришку, щоб переконатися, що він як і раніше відповідає їх запитам і потребам.