страхування життя для малого бізнесу

Більшість людей вважає, що страхування життя є необхідним тільки для своєї родини і ними. Вони хочуть для забезпечення фінансової безпеки в майбутньому. Вони не підозрюють, що їх малий бізнес теж має потребу у страхуванні життя.

Деякі люди володіють загального і працюють один, два, три або більше малого бізнесу. Наприклад, було трагічна обставина – одна з утримувачів раптово помер. Його наступники не може хотіти, щоб взяти їх частки акцій у колегії. Причини бувають різні: немає достатнього формування, проблеми зі здоров’ям, відсутність інтересу до даного бізнесу і т.д.

Ситуація можлива і тоді, коли більша частина столиці тримач пов’язаний з компанією. У цьому випадку, навіть якщо спадкоємці висловлять бажання мати частку акцій компанії це дуже ймовірно потрібно продавати акції. Наприклад, щоб розділити спадок з іншими спадкоємцями або платити податок на спадщину.

Можливо, інші власники бізнесу не хочуть розділити управління компанією із спадкоємцями.

Вихід може стати – Купівля-Продаж угодами. Це буде досягнуто згоди між усіма власниками малого бізнесу. Угода передбачає, що, якщо один з власників вмирає, інші власники мають гарантоване право на акції померлого власника за заданою ціною.

Можливо, також придбати – Цілі Поліси страхування життя, на життя кожного держателя. Інші утримувачі будуть розглянуті в цьому випадку в якості бенефіціарів. Коли один з них помирає, інші збирають доходи власників страхового поліса. Як правило, страхові внески бенефіціарів вони заплатили, це швидко. Як правило, протягом 60 днів після реєстрації своєї заяви. Грошовий бонус може бути використаний для покупки у спадкоємців їх фракції акцію. У разі відставки одного з власників або керівних працівників страховий поліс, переданий їй в якості бонусу відставку. Це прекрасне рішення проблеми із збереженням контроль над компанією.

Підприємств малого бізнесу може мати один або кілька людей, які є ключовими фігурами в діяльності компанії. Якщо один з таких партнерів вмирає або стає недійсним, його життя політика забезпечує стабільність компанії та бізнесу. Грошовий бонус допоможе бізнес успішно працювати в той час як на місце померлого партнера не знайде гідну заміну.

Ключові особи страхової компанії надійно захищає кошти, його платоспроможності та платоспроможності, якщо ключ співробітника (один із власників, основний акціонер, провідного менеджера і т.д.) помирає або стає недійсним. Ключові особи страхова забезпечує надійність функціонування Вашого бізнесу. Крім того, часто потенційні кредитори і інвестори вимагають Ключові особи страхування для VIP осіб компанії. Це частково гарантує повернення своїх кредитів та інвестицій.

Що потрібно зробити перед покупкою Ключові особи страхової політики:

1. Для проведення оцінки ключових осіб компанії.

2. Для просування вартість Ключові особи страхової політики.

3. Щоб створити бізнес-план продовження (цей план містить можливі дії компанії, у випадку втрати застрахованих працівників).

Страхування життя в цілому політика є гарною гарантією стійкості бізнесу. Термін страхування життя на відміну від повного страхування життя політика може минути політики завчасно, необхідна для відновлення стабільної роботи бізнесу.

Якщо ви хочете бути впевнені в надійності функціонування малого бізнесу і гарантувати його стабільність і процвітання використання – страхування життя. Зараз в інтернеті без великої праці можна знайти необхідну інформацію про страхування життя. Щоб знайти надійних соціальних страхових агентів або брокерів, що пропонують оптимальні варіанти страхування життя для малого бізнесу.