страхування життя для жінок Лі

Роль жінки в суспільстві різко змінилася за останні п’ятдесят років. Ми перейшли від очікування того, що дівчат вийдуть заміж молодими, залишатися вдома і виховувати дітей у новий світ, в якому жінки є фінансово незалежними і менш залежною від повноважень щодо прийняття рішень своїх батьків і, Äúhusbands, AU. Це, в деякому сенсі, робить життя більш важкою для жінок. Тепер вони повинні знайти баланс між розвитком кар’єри і біологічним прагненням мати дітей. Жінки також зберегли свою роль як вихователів і часто доводиться доглядати за старими батьками. У результаті, багато хто нехтує власними фінансовими справами. Щоб захистити свої інтереси, завдання для сучасної жінки, щоб зробити вимоги про незалежність реальним. Це означає, що мають формальний план життя. Тому що життя більше для жінок. вони повинні встановити цілі і розроблені стратегії їх досягнення. Просто дрейфує по життю, це вірний шлях до катастрофи.

У всьому цьому, належне страхування життя є обов’язковим. Останні національні статистичні дані показують, що близько чверті домогосподарств у США не несуть ніякої страховки. Чому це має змінитися? Якщо залишити за вами борги, сім’я може бути змушені продати активи, щоб погасити те, що завдяки. Якщо ви помрете молодим, ваші діти мають достатньо грошей, щоб піти в коледж? Чи будуть ваші батьки управляти на свої пенсійні заощадження? Маючи деякі страхові дає вам спокою. Ви знаєте, є адекватна сума грошей для тих, ви залишаєте позаду. У чому специфіка?

Якщо ви мати-одиначка, ви є єдиним годувальником. Сім’я дивиться на вас, щоб забезпечити для всіх їхніх потреб. Зі страхуванням, буде достатньо, щоб оплатити всі похорони та інші витрати, погасити заставну на будинок і залишити трохи грошей для задоволення майбутніх витрат. Ніщо не може замінити вас, як людину, але ви можете залишити одноразова представляє вашу працездатність позаду.

Якщо ви і ваш партнер тільки починаєте, щоб отримати базу разом, кришка страхування життя на вас обох дає Survivor підстраховка. В іншому випадку, з маленькими дітьми і нову іпотеку, це, AOS не буде легко впоратися.

Як літньою жінкою, що має тривалу політику в руки дає вам фінансових коштів для забезпечення планом. Якщо там, AOS значення капітуляції або інвестиційної складової, ви можете взяти або продати політика для одноразової виплати. Це дає вам доступ до готівки в старості, коли всі ваші інші заощадження можуть бути пов’язані або бігли.

Це ставить тиск на вас, щоб отримати право покриття в місці з самого раннього віку. Придивіться до цін і отримати якомога більше Котирування по страхуванню життя з різних компаній, як це можливо. Вам потрібно, щоб відчувати себе за те, що на ринку можуть запропонувати. Ви повинні також прийняти рада. Котирування по страхуванню життя корисні тільки в точку. Незалежна професійна можу сказати вам, які політики зробити кращі довгострокові інвестиції. Пам’ятайте, що, AOS дешевше, якщо ви почати платити внески на початку вашого життя. Якщо ви почнете, премії буде значно вище – скорочений робочий життя, якщо у вас є діти, щоб піклуватися і більш тривалий пенсійний період. План в даний час для довгого й успішного життя.