страхування життя для більш ніж 50-х років

Ось легкий. Що червні Уітфілд, Френк Віндзор, Глорія Hunniford і сер Майкл Паркінсон всіх є спільного?

Ви вже здогадалися, ці телевізори знаменитостей є всі рекламуються старше 50 років життя політика. Їх довіреним особам, знайомим з коробки, імовірно дати літнім людям впевненість їм потрібно виплеснути на цю політику.

50 плюс плани по страхуванню життя пропонують гарантовану кришку за невелику щомісячну премію. Axa Sun Life, Engage Mutual, Liverpool Victoria, Marks & Spencer і поштове відділення всі продають ці плани, які були спокійній заводі фінансових послуг, що здається назавжди.

війна

І раптом супермаркету гігантів Asda і Tesco почала пропонувати їх і війна.

Asda Financial Services запустила над життям 50-х років обкладинка політики в середині травня, з Tesco Страхування Життя дайвінгу всього за пару днів по тому. Протягом декількох днів, їх конкурентні інстинкти пролив у світ шляхетних старше 50 життя політику – і занадто гарна річ, як з’ясовується.

Щоб зрозуміти спору, ви повинні спочатку зрозуміти, як ця ніша ринку страхування життя працює.

Головною визначною пам’яткою старше 50 років життя політики є те, що якщо ви у віці від 50 до 75, ви гарантовано будуть прийняті до політики. На відміну від традиційних термін гарантії, ви не повинні пройти великий запитальник або взяти медичну перш ніж ви отримаєте кришку.

Це робить їх привабливими для людей, які знаходяться в поганому здоров’я або страждали серйозними захворюваннями, які стикаються захмарні премії за термін гарантії – якщо вони можуть отримати кришка взагалі.

50 плюс плани загальнодержавного життя політики, спрямованої тривати до тих пір, поки ви робите. Як і термін гарантії, що у них немає готівки значення. Якщо ви скасуєте ваші політики чи перестануть платити страхові внески, ви більше не будете покриті, і ваші премії не повертається.
Люди в основному займають ці плани, щоб покрити витрати на їх похоронах, які Asda дослідження показують даний час в середньому £ 2620 для поховання і £ 2260 для кремації. Або політика може бути використана, щоб залишити невелику суму готівкою для своїх близьких.

І повірте мені, це буде невелика сума готівкою. Tesco дає 50-річний чоловік платити £ 10 кришка місяць життя коштує £ 3171. У віці 65 років, його £ 10 щомісячний внесок буде купити всього за £ 1351.

Чому виплати так низько?

Багато в чому тому, плани охоплюють тих, хто хоче одного, незалежно від їх стану здоров’я. Так що якщо ви здорові, ви платите більше, щоб фінансувати додаткові ризики, що охоплюють всі ці нездорові люди спокусилися цим планам.

Але будьте обережні, багато хто з цих стратегій утримувати матір всіх уловів – і це суттю суперечка між Asda і Tesco.

Якщо ви живете досить довго, ви могли фактично платити більше премій, ніж політика повертається, коли ти помреш. Так що, якщо наш 50-річний чоловік платить 10 фунтів стерлінгів на місяць, щоб Tesco життя до 77 премій його не складе £ 3240 – £ 69 більше, ніж £ 3 171 виплатою.
Якщо він не живе до 90, то він буде виплатити £ 4800, £ 1629 або більше, ніж він отримує. У цей момент, нарешті, зупиняється Tesco відриваючи щомісячні премії, а не продовжував свою кришку до смерті.

І ось що Asda є піднімаючи шум о. Його план гарантує клієнтів, які тримають свої премії ніколи не буде платити в більше, ніж вони вийти, говорить начальник відділу страхування Гідеон Інгам. “Ми просимо Tesco переглянути свою пропозицію і представити шапка”.

Я назвав це плюнув, але це більше схоже на одностороннє напад громадськості від Asda. Я запитав Tesco реагувати на критику, а його прес-секретар сказав, що вони не мали “нічого додати”. Але принаймні Asda виявила серйозний недолік в багатьох з цих планів, і, сподіваюся, люди будуть прийняти до відома.

Ви дійсно хочете старше 50 років політики на всіх?

Ви могли б, якщо ви були хворі, не можуть дозволити собі стандартне забезпечення термін, взагалі не мають ніякого заощадження і турбуються про те, хто буде платити за похорон.

Tesco стверджує, що її цільовий ринок “тих клієнтів, з меншою кількістю активів та заощаджень”, які купують душевний спокій. Але це також уразливі ринку, які навряд чи будуть отримувати фінансові консультації, щоб вивчити всі їх варіанти.

Якщо ви знаходитесь в задовільному стані здоров’я, термін гарантії майже напевно набагато вигідніше, особливо якщо у вас є великий борг для покриття таких як іпотека. Пряма лінія буде стягувати здоровий 50-річний чоловік некурців £ 30,53 в місяць за £ 100000 варто рівні кришки до 65 років. Його премія з прямою лінією на 200% вище, ніж за 10 £ він заплатить Tesco за £ 3171 кришка, але його виплата становить колосальні 3053% вище.
(Тим не менш, кришка терміну страхування буде закінчується в кінці терміну в той час як більше 50-політика буде продовжуватися, щоб забезпечити прикриття до самої смерті -. Тих пір, як премії продовжують бути оплачений)

Так за 50 політика не завжди недоречно, у них ще є місце для людей, які не можуть отримати або дозволити собі термін гарантії. Чим старше – і нездоровий – ви, тим краще цінність, яку вони представляють. Але, на мій погляд, більшість людей повинні дивитися на термін гарантії.