страхування життя для безпечної і забезпеченого життя

В даний час, щоб зберегти ваші гроші, а також забезпечити фінансову безпеку для членів вашої родини, приймаючи поліс страхування життя є кращим рішенням в порівнянні з іншими джерелами. Крім того, воно допоможе вам отримати звільнення від сплати податку. Говорячи простою мовою, він відомий як угода між страхувальником і компанії зі страхування життя. Компанія зобов’язується заплатити деяку суму грошей на раптове або випадкової смерті застрахованого, якщо страхова сума страхування оплатою, яка називається премією оперативно або в певні проміжки часу.

Сьогоднішній день приватних і державних компаній зі страхування життя в Індії надають в основному два типи полісів страхування життя, вони й постійні.

Коли справа доходить до постійного поліс страхування життя, політика беруть повинні знати, що він ніколи не буде скасована компанії до погашення облігації, навіть якщо застрахований не сплатив деякі з премій регулярно винятком оману компанією, забезпечуючи неправдиву інформацію в анкеті. Є багато переваг, щоб йти для цієї політики, як страхувальник може забрати гроші він заплатив у компанії, і він також може подати заявку на кредит або взяти гроші за допомогою політики. Він отримає більше, ніж суми, що він заплатив, коли погашення облігації. Основний розділ політики постійного страхування життя є внеском, універсальних і все життя.

З іншого боку, термін або тимчасової політики забезпечує покриття тільки для певного періоду життя застрахованого. Ця політика також відомий як чиста страхування життя. Страхувальник цього терміну страхування життя не може отримати вигоду від грошової вартості. Кількість премій і період цієї політики є дуже низькими в порівнянні з постійною. Застрахованих цієї політики слід звернути розмір премії на регулярній основі до політики дозріває. В іншому випадку, його політика буде скасовано компанією. Якщо нічого не відбувається з застрахованим у преміум періоду, то він отримає суму після завершення періоду страхування. Він не отримає ні копійки більше, ніж його оплату, при цьому пропозиція грошової вартості не застосовні до цього страхувальників.

Один з найбільш корисних полісів страхування життя сьогодні є медичне страхування. Основна перевага прийняття цієї політики є страхова компанія оплачує всі медичні рахунки, якщо застрахований захворіє або страждає з поганим здоров’ям. Більшість приватних і державних службовців приймаєте цю політику, як це дуже вигідно для них. Просто, заплативши невелику суму грошей в страхову компанію, страхувальник може насолоджуватися разом з тисячами своїх переваг. Деякі з компаній, оплатити рахунок, у разі застрахований госпіталізований.

Якщо ви шукаєте, щоб взяти поліс страхування життя, по-перше, ви повинні вирішити, найкращий у цих двох політиків, як і постійні в залежності від вашого віку, премій і політика суму. Він пропонує фінансову допомогу для вас та членів вашої родини, не запозичуючи гроші ні від кого крім допомагати вам вести напруженості вільного життя.