страхування життя декодувати

Простіше кажучи, страхування життя купили, щоб переконатися, що ваші утриманці матеріально забезпечений, коли ви минуться. Премії виплачуються компанією зі страхування життя, і компанія приймає премію гроші і інвестує їх. Коли людина платить премію (застрахованих) вмирає, страхова компанія виплачує бенефіціару цього індивіда.

Хоча це може здатися простим, придбання відповідного поліса страхування життя не так проста, як здається. В останні кілька десятиліть страхування життя служила основним інструментом будівлі для постійно мінливих різним фінансовим плануванням.

Деякі з За покупки поліса страхування життя включають: забезпечення фінансового захисту для Вашої родини, замінюючи ваш дохід або зарплата з не обкладаються податком з нагоди втрати годувальника, а також зниження фінансового тиску міститься на вашій сім’ї у разі, якщо ви минуться . Поліс страхування життя може допомогти в поклавши дітей, хоча коледж, з оплатою іпотеки, рахунки, витрати на похорон, податки на спадщину, або інших боргів.

Взагалі, коли страхування життя набувається, це виключно політика, а не акції, облігації або цінні папери. Це технічно незаконним для агента зі страхування життя продавати страхові посилаючись на неї в якості інвестицій. Хоча грошова вартість може накопичуватися з деякими політиками, відсотки за грошової вартості зазвичай не дуже значним. Дивіденди й інші переваги, як правило, не гарантується і, безумовно, не є передбачуваними. Деякі політики, однак, дозволить застрахованим вкладати свої грошові значення в різні цінні папери.

Тепер, коли ви більше знайомі з функцією страхування життя, це може бути корисно зрозуміти, як страхування життя відрізняється від інших видів страхування. Основною відмінністю є те, що інші види страхування захистити людей від ситуацій, які можуть статися, наприклад, автострахування. Авто страхування захищає від можливих аварій автомобіля, незалежно від вини, вкрадених автомобілів, або зломів. Медичне страхування є в цьому випадку ви отримаєте хворого або потерпілого. Якщо авто або медичного страхування не використовується, страхових внесків, виплачених ви йдете для покриття вимог інших сторін, які також застраховані в страховій компанії.

Поліс страхування життя відрізняється від цих видів страхування, оскільки вона забезпечує людей для гарантійного випадку, на відміну від гіпотетичних подій. Хоча це і неприємно думати про те, смерть неминуча, і страхування життя є одним з видів страхування, яка існує через це.

Страхування життя також відрізняється тим, що застрахована покупки політики щодо захисту когось іншого, в той час як авто та медичного страхування захистити власник поліса. Через податкових наслідків, було б нерозумно бути бенефіціаром власну політику.

Компанії зі страхування життя виплачувати їх застрахованих осіб шляхом вирахування коштів з пулу зі страхування життя. Цей пул складається з усіх своїх страхувальників та страхових внесків, виплачених піти в цей басейн. Компанія зі страхування життя гарантує виплату кожному члену басейні, поки їх премій завжди приділяла.

Деякі люди побоюються, що щось може трапитися з ними, перш ніж вони отримують можливість виплатити свої премії. Компанії зі страхування життя розумію, що це ризик, і чи враховує їх у нещасному випадку, якщо ви минуться відразу після придбання політики. Компанія припускає, що ви будете жити довго і страхових внесків покриє оплату з компанії. Але в тому випадку, якщо внески не роблять, що фінансова відповідальність як і раніше в руках страхової компанії.