страхування життя в Австралії

Забезпечення по страхуванню життя в Австралії дуже важливо, оскільки частина кришки він забезпечує сім’ю і своїх членів у разі смерті, серйозного захворювання основним годувальником сім’ї. За нинішньої економічної тенденцією, це більш важливо, ніж коли-небудь для сім’ї, щоб прийняти захисні заходи і бути застраховані. Із збільшенням вартості іпотеки, рівень життя і кредитні карти, важливо для сім’ї повинні бути охоплені. Це підтримує їх у разі невдачі, будь то серйозні або іншим чином. Особливо у випадку сімей, які мають на утриманні дітей, які постраждають найбільше, у разі смерті або постійної хвороби одного з батьків, а іноді і те і інше.

Ринку страхування життя в Австралії дуже величезний в порівнянні і постійно зростає. Башта Австралії провели дослідження, в якому вони стверджують, що ринок буде рости в надлишку 18%, поки не досягне до 2018 року. Незважаючи на це, темпи зростання існує значний рівень недовикористання застрахованих осіб в Австралії. Є дві причини для цього, один є відсутність належного фінансового ради. Багато людей приймають страхування життя через пенсійний фонд і вважають, що цього достатньо. Пенсійний фонд тільки по пенсійній програмі, яка підтримує клієнта, коли він захворів або на його утриманні, якщо він помре. Отримання страхування життя через пенсійний фонд є менш заплутаний шлях, і це набагато дешевше. Але вони забезпечують покриття протягом години необхідно просто не вистачає. Однією з переваг є те, що премія виплачується через до оподаткування доларів таким чином, що робить його ефективним податків, а й інші види страхування просто не включені. Також вона не вимагає медичного огляду та що особливість привертає все більше людей. Пенсійний переваги передбачають наявність великого очікування, тому що є величезна затримка, яка продовжується через складних правил. Якщо не буде обов’язковим номінації бенефіціаром, немає ніякої гарантії, що гроші дійдуть до одержувача.

Люди в Австралії резервну від страхування життя, у зв’язку з тужливої ​​документи, пов’язані з ним. Є багато трудомістких процедур для виконання. Більшість компаній зі страхування життя вимагають, щоб у вас є медичний огляд і клієнт повинен мати на увазі, кожен крок шляху фінансовим консультантом. Більшість людей не хочуть терпіти це, оскільки це досить дорого. Але переваги клієнтам отримати від належного страхування життя набагато краще, ніж страхування життя через пенсійний.

Є так багато компаній, що надають цю послугу. Деякі з них змінного струму і L страхування, AIA страхування, страхування AMP, Asteron страхування, страхування Aviva, AXA Страхування CommInsure страхування, страхування ING, Macquarie страхування, страхування MLC, MetLife Страхування, Страхові Prefsure, Suncorp страхування, Страхування та башта Zurich Insurance. Зрозуміло, що тарифи не всі рівні; залежать від компанії до компанії. Угода з компанією, яка має найвищий рейтинг і переконатися, що вони мають довгу історію надійні відносини і прийти на допомогу утриманцям у разі потреби. Раніше люди купили страхування життя з допомогою фінансових консультантів, але тепер компанії пішли онлайн, і це можливо, щоб отримати безкоштовні котирування онлайн, що робить страхування мисливство набагато більш легким завданням.