страхування життя від кооперативу

Провідні захист страховика, кооперативний страхування, закликав чоловіків і жінок, щоб подивитися на спектр страхування життя плани доступні і захистити себе від різних змінюють життя подій.

Страхова компанія процитував деякі корисні поради, щоб допомогти страхувальникам, коли знайти правильний план страхування життя, які повинні вийняти їх і підводні камені, які повинні бути не упустили, до них відносяться.

Що стосується подорожей Умови забезпечення, цю політику, виплачує фіксовану суму на смерть протягом терміну дії поліса. Це сама основна форма страхування життя і може бути одна особа або імені першої в парі, щоб померти. Кришка не залежить від скорочення фондового ринку, так що немає ніяких шансів на величезному зростанні премій через кілька років. Тим не менше, немає нічого, що підлягає виплаті в кінці строку дії плану.

Іншим прикладом є, зниження Термін забезпечення компанії, яка оплачує кількості, яка знижує протягом терміну дії цієї політики, зазвичай приурочено до скорочення балансу погашення іпотечного капіталу, хоча люди можливо, доведеться збільшити рівень покриття якщо вони додають до розмір їх кредиту надалі. Майте на увазі, однак, що термін кришка стає все більш дорогим, як ви стаєте старше.

Забезпечення доходів Посібник забезпечує, з разі смерті під час терміну дії поліса, щоквартальний дохід, щоб допомогти підтримати близьких, які залишилися позаду. Ці політики працюють дуже добре для сімей з дітьми. Наприклад: у вас є дитина, яка становить 5 років, і ви хочете бути впевнені, що ваш чоловік і дитина піклуватися в разі вашої смерті. Ваша родина буде потрібно мати достатньо коштів під рукою, щоб не тільки задовольнити повсякденних потреб життя, але також мати достатньо для утворення вашої дитини. Це може бути значна кількість грошей. Премії для цього типу політики також дуже доступним. Як правило, працівники отримують допомоги по хвороби протягом періоду часу, вони повинні з’ясувати, як довго це триватиме, якщо вони хворі і не в змозі працювати, і якщо він не досить довго, то вони можуть поповнити його з індивідуальним планом.

Більше того, вся життя політику, забезпечує гарантований одноразової людина повинна померти в будь-який момент, незалежно від того, як довго вони можуть жити. Кришка пов’язана з фондових показників інвестиційного ринку, так що людина може повернути більше або менше, ніж вони вставили

Загальної політики, захисту доходів, яка надає людині безпеку в знанні, що їх родина могла підтримувати свій нинішній спосіб життя, що б не трапилося. Якби людина не в змозі працювати, вони будуть мати душевний спокій, що їх родина могла бути фінансово забезпеченим. Прибуток захисту дасть регулярний, оподатковуваний дохід, щоб витратити, як їм подобається, до 50 відсотків від їх заробітку. Витрати на охорону може оплатити будь-який великий рахунків, таких як іпотечне і вони все ще можуть отримувати державні допомоги, на які вони мають право.

Нарешті компанія згадує їх, критичних захворювань, політики, яка платить одноразову, оподатковувані одноразова допомога, на виживаність 28 днів після встановлення діагнозу критичного захворювання зазначеним протягом терміну дії поліса. Ця одноразова сума може передбачати будь прострочені платежі іпотеки або кредиту, медичне обслуговування, Вартість адаптації будинку чи автомобіля або для покриття витрат на вільного від роботи часу, щоб відновитися. Серйозні захворювання, такі як рак або серцевий напад вдарив один-в-чотири жінки і один-в-п’яти чоловік до досягнення пенсійного віку. Критичні захворювання плани можуть бути об’єднані з життям кришкою, так що якщо вимога від критичного плану хвороби, претензій також може бути зроблено на життя кришкою.

Фіона Джексон, начальник охорони на Кооперативне страхування сказав: “Це так важливо для чоловіків і жінок, щоб оцінити їх фінансові потреби повинні лихо вдарить Рання смерть або тяжка хвороба може вразити найздоровіші з нас у будь-який час з важкими. рішення і фінансові міркування часто залишитися з родиною і друзями, щоб розібратися. “