страхування життя – відмінності між терміном і цілі життя премії пояснили

Чому існує така різниця між терміном і цілі премій зі страхування життя? Термін життя так набагато дешевше. Можливо, найкращий спосіб пояснити це, щоб дивитися на те, що, ймовірно, найчистіший тип страхування життя, щорічно поновлюваних термін дії страхового поліса.

Як один стає старше з них більш схильні до розвитку хвороби, яка в кінцевому рахунку може завершитися смертю. Подивіться на це так, як ви стаєте старше ви стаєте ближче до того дня, коли ви помрете. У результаті отримують вищі премії щороку. Чим ви старше, тим більше ваші витрати політики. Ви купуєте політики за $ 1 мільйон у віці 25 років.

У віці 26 років тих же витратах політику більш, у віці 27 років ваші $ 1,000,000 політики варто ще більше і так далі, і так далі до тих пір, поки ви є його власником. Щоб Інакше кажучи Чим старше ви стаєте тим більше ваші щорічні витрати виробництва поновлюваних джерел термін дії страхового поліса. Якщо б ви могли тримати цю політику до віку 100 Страхові внески були б непомірно висока до того часу ви туди добратися.

Тепер давайте подивимося на рівень життя термін. Ви можете купити цю політику протягом 5, 10, 15, 20, 25 або 30 років. Деякі перевізники пропонують страхування рівні термін для певних вікових, як у віці 65 років або 80 років, наприклад. Як вийшло, що ці премії не збільшиться?

Ось як це працює. Компанія зі страхування життя дуже знає, що премії збільшиться як один стає старше. Що вони роблять, до загальної премії за ці роки і розділити витрати на кількість років ви плануєте підтримувати Вашу політику. Ви в кінцевому підсумку платити рівні суми в результаті.

Якщо ви є власником рівні 10-річний термін політиці вони розрахувати витрати для покриття порівняно зі 10-річний період і розділити його на 10. Таким чином, ви побачите з цього, що чим довше термін періоду тим вище премія. Середня вартість буде вище в результаті віку, що ти досягнеш в той час як ви все ще покриті. У вас також є ваш план одинак ​​період, що призводить до більш високої вартості.

Якщо ви розумієте, чому більше політики періоді коштувати більше ви можете легко зрозуміти, чому все життя коштує більше, ніж термін страхування життя. Все життя не зберігається аж до віку 100 або до смерті, що настане раніше. Компанія знаходиться в небезпеці весь час.

Носії розуміють, що все життя премій, високі, так вони вносити корективи по ходу. Скажімо, ви отримуєте в рік 5, і ви все ще живі грошову вартість включений як частина всього вашого життя політика. Грошові значення повернення премії.

Ви можете прийняти це грошова вартість, якщо ви вирішите віддати свою політику в цій точці. Вона також доступна, якщо вам потрібно взяти кредит від вашої політики. Майте на увазі, що цей кредит впливає на накопичення грошових коштів Вашої політики, а також з нагоди втрати годувальника з політики. З нагоди втрати годувальника буде зменшена на суму неоплаченого боргу.

Ваші цінності грошових збільшуватися з кожним роком і гарантуються з самого початку. Якщо ви є власником беруть участь політики ви також заробляєте дивідендів, якщо компанія виконує добре. Це буде добавлено в грошової вартості, хоча вони різні і окремо від значень грошових коштів. Дивіденди не гарантується.

більше по страхуванню життя