страхування життя втратив диск з даними на HSBC

Великий банк зізнався, що комп’ютер диск, що містить деталі страхування життя майже 400 000 клієнтів була втрачена. Диск пропав безвісти на якійсь стадії кур’єром перевезень між офісі HSBC і офіс перестраховиків Swiss Re. Зазвичай інформація по страхуванню життя передається між компаніями через безпечне з’єднання даних, але в цьому разі технічної несправності завадили цьому, так що Королевська Courier Mail був використаний замість.

«HSBC хотів би принести вибачення своїм клієнтам страхування життя для занепокоєння це може викликати їх. Кожен клієнт зв’яжуться найближчим часом і ретельне розслідування цієї справи йде повним ходом”, банк сказав.

Якщо HSBC визнаний винним у неприйнятті розумних заходів безпеки банку може загрожувати великий штраф від Financial Services Authority. Компанія вже був оштрафований один раз FSA в цьому році на суму в 1,1 млн. фунтів стерлінгів для «бідних процедури” при продажі страхової виплати захисту. Останній рік життя Norwich Union був оштрафований на £ 1260000 з фінансового регулювання і нагляду за процедурні недоліки що означало шахраї змогли отримати важливу інформацію від операторів в колл-центрів банків.

Ситуація була в порівнянні з аналогічним торішній інцидент в якому брали участь Величності з податків і митних втрати комп’ютері диски, що містять особисті та банківські дані 25 мільйонів чоловік. У цьому випадку, однак, HSBC був швидкий, щоб вказати, що відсутній диск не містить адрес або банківських реквізитів. Диск дійсно містив імена, дати народження та дані поліса страхування життя кожного клієнта.

Дані на диск був захищений паролем, але він не був зашифрований. Пояснення банку HSBC про те, чому це мало місце, було те, що зазвичай інформація була послана безпечний канал передачі даних, таким чином, не було ніякої необхідності. “Ми підтримуємо наших руках, і кажуть, що це не був достатньо хороший,” прес-секретар повідомив BBC в інтерв’ю, додавши, що «документи повинні були зашифровані.”

Це остання втрата даних є лише одним в довгій низці невдач великих компаній і державних організацій, щоб наші деталі безпечно. Ноутбук був вкрадений з центру Шропшир медичної які містили інформацію про більш ніж 200 дітей. Чотири компакт-диска з особистими даними із судових справ було втрачено службі суду. Інформація про майже 600 000 чоловік пропали безвісти, коли ноутбук офіцером королівського флоту був вкрадений з машини в Бірмінгемі та деталі 14000 записи про клієнтів були втрачені будівельного товариства Skipton.

Це більш важливо, ніж коли-небудь, що ми тримаємо особисті дані безпечно, тому що нова культура інформації злочинці взяли до продажу особистих даних в Інтернеті. У доповіді Symantec недавно виявили нову загрозу для безпеки в мережі. Вбивання “Кредитна карта супермаркетів з’явилися. Злочинці збирають номери кредитних карт і ID інформації, такої як імена, адреси та дати народження і продати деталі онлайн всього за 5 фунтів стерлінгів. Державні установи та банки повинні бути більш обережними, якщо вони не хочуть наші деталі, щоб потрапити в чужі руки.