страхування життя визначено

Страхування життя має важливе значення для всіх, хто має друзів чи сім’ї в залежності від їх фінансово. Вона розглядається як свого роду захист, яка буде тримати ваші утриманці від фінансового краху, коли ви вже не там, щоб піклуватися про них. Якщо ви повинні були померти, ваш страховий поліс буде виплачувати певну суму призначених бенефіціарів замінити вашого щомісячного доходу. Це не так просто, як здається, є більше, щоб прийняти до уваги.

Для вас, щоб прийняти оптимальне рішення при виборі поліса страхування життя, важливо, що ви говорите мовою страхування: дізнатися умови і з’ясувати, що процес є і те, що відбувається під час нього. Власник політика називається застрахованим, компанія у них є політика з називають страховиком і гроші, які вони повинні платити в їх політиці кожен місяць називається премією. Якщо б Ви стали отримувати доходи від життя політики хтось, ви будете називатися бенефіціару і суму, яку ви будете отримувати від страховика називається номінальної суми. Передбачувана сума часу застрахований або страхувальник повинен жити, як відомо, як середня тривалість життя людини. Отже, тепер, коли ви можете говорити мовою, давайте поговоримо.

Поліс страхування життя можна розглядати як правову, юридично обов’язковий договір, який має умови, які повинні дотримуватися. Хоча різні страхові компанії будуть мати різні умови, всі вони мають конкретні стандартні умови промисловості, а також, наприклад, бенефіціар застереження. Пункті сказано лише, що страхувальник може змінити, видалити або додати одержувачів на їх політику, зі зрозумілих причин, звичайно. Тим не менш, всі страхові компанії мають умови і важливо, щоб ви прочитали і зрозуміли їх, перш ніж приймати рішення.

Інший термін, який може варіюватися від страховика до страховика життю або здоров’ю Оценка: страховикам потрібно зробити розслідування або оцінка вашого життя для того, щоб визначити ваші страхові та премії;, а залежить лише глибину цієї оцінки. У той час як деякі страхові компанії роблять тільки оцінки здоров’я, інші можуть запросити в цілях оцінки вашого способу життя, сімейної історії та історії хвороби. Тим не менш, оцінка повинна завжди мати місце.

Я нещодавно подав заявку на поліс страхування життя, але було відмовлено в один. Це було шоком для мене, оскільки я дуже здоровою людиною, тому я вирішила записатися на прийом зі своїм брокером, і я запитав його, що проблема була. Він сказав, що результати, які вони отримали на моїй історії здоров’я сім’ї припускають, що я високого ризику клієнта і, отже, було відмовлено в моїй політиці. Іншою причиною може бути відмовлено політика включає в себе погане здоров’я або нездорового способу життя, віку і якщо у вас є небезпечні кар’єри чи мають великі домашні тварини і піддаються ризику більше, ніж середня людина.

У навіть смерті застрахованої особи, свідоцтво про смерть, як правило, проводиться представити страховику до пред’явлення може бути врегульований. Смертей, які знаходяться з підозрою будуть розслідувані, яка може продовжити процес затвердження. Якщо смерть виявилася самогубством, страхова компанія, як правило, не на рік, то претензії, залежно від умов, звичайно. Тим не менш, деякі компанії мають 2-х років, де самогубство винятку, якщо застрахований здійснює самогубство після 2-річного періоду, вони зобов’язані врегулювати претензію. Деякі страхові компанії можуть також не погоджуйтеся при настанні страхового була покрита тільки для смерті від нещасного випадку, але вмирає, не випадковими причинами. Існують різні причини, чому страхові компанії не буде врегулювати претензії, тому ви повинні завжди читати дрібний шрифт, і завжди стежите за лазівки в договорі. Задавайте питання, якщо ви не впевнені!

Як ви можете бачити, отримати поліс страхування життя не є легким рішенням, але це необхідно. Втрата коханої людини це дуже важкий час, і вона стає ще гірше, коли ви дізналися, що вони нічого не залишав позаду, щоб допомогти вам здійснювати або встати на ноги. Тому переконайтеся, що ваші близькі піклуються в сумному випадку вашої смерті. Дослідження різних політик доступні, подумати і прийняти правильне рішення.