страхування життя-вашому другу навіть після вашого життя

Страхування життя – саме слово говорить саме за себе. Це все про страхування вашого життя. Страхування життя щити свою сім’ю від всіх фінансових коефіцієнтів у вашу відсутність. Ці політики мають велике значення для нас. Як справедливо зазначив генеральний директор гігантської страхової галузі “страхування є найбільш відомою формою фінансового захисту для захисту від значних невизначеностей або капризів природи. Як емпіричне правило, людина повинна мати хоча б базове покриття, щоб захистити себе у формі особистого страхування від нещасних випадків – який є найдешевшим прикриттям для самозахисту … ”

Давайте вирішувати її. Країною, яка характеризується нерівністю доходів, де топ-20% сімей заробили 45,2% всіх доходів ринку в 1998 році проти 3,1% для нижніх 20% – багато канадців ухиляються від інвестицій у страхування життя. У такому випадку, в глибокому розумінні різних полісів страхування життя, доступні на ринку має вирішальне значення. Так, при вирішенні однієї переконатися, чи є ваше життя страхування забезпечує покриття вашого відспівування і поховання, або ж він буде платити за рахунки стягуються лікарів і лікарень під час хвороби або травми, які призвели до вашої смерті.

Підглядання в світі страхування життя, ви зустрінете два типи страхових полісів: “.« Термін »поліса страхування життя і« грошова вартість терміна “страхування життя можна купити за 1 рік, до 30 років, або з будь певний період часу і є тимчасовим страхового покриття. Вона забезпечує грошове відшкодування в момент вашої смерті, якщо ви помрете протягом терміну придбали. Але недоліком, який поставляється з терміном «страхування життя є розмір премії, яка йде вище з віком . Більше того, ви не отримаєте назад покриття вартості в готівковій. Такий страховий поліс не дає гарантії відновлення після закінчення терміну.

Таким чином, у вас залишається другий варіант поліса страхування життя називають “грошова вартість”. також відомий як Універсальна Життя або цілий поліса страхування життя. У цій політиці розмір премії залишається незмінною протягом усього періоду часу. Це забезпечує покриття політики власника протягом усього часу життя. Цей вид страхування не тільки пропонує допомог у разі смерті, але він також надає грошову вартість, яка росте протягом багатьох років страхувальник має можливість спиратися на грошову вартість перед смертю. Більше того, ви можете продовжити вашу політику навіть після вашого першого терміну закінчилася. “Грошова вартість” політика допоможе вам доповнити ваш пенсійний дохід. Але навіть це поліс страхування життя має свої недоліки. Труднощі у виборі інвестиційних фондів та інвестиційних оплати зборів може бути досить дорогим. Цей комплекс страховий поліс викликає ставлення смерті користь грошової вартості для того, щоб залишатися в силі.

При великій кількості приватних страхових компаній, що виникають в Канаді, як Insuremetoo.com, вибираючи ідеальний страхування життя стало досить просто. Зробіть свою домашню роботу, розуміти терміни, використовувані, зважити переваги і недоліки полісів страхування життя, а потім викликати ваш страховий агент. Ви, безумовно, вдарить кращу пропозицію у вашому житті. Все найкраще!