страхування життя вам це потрібно

Потреб страхування життя залежить від кожної людини. Багато людей думають, що вони потрібні більше, ніж вони насправді потрібно, а інші, які повинні мати значний обсяг, не було нікого. Сама рання форма цього захисного покриття, як кажуть, з’являвся в часи древніх римлян. Особи в ранні громади вкладають свої гроші разом, щоб заплатити за похованнями. Деякі люди думають про страхування особи як азартної гри; компанії дивляться на статистику з приводу шансів, що хтось помре рано чи пізно, і застрахувати його або її на певній вартості. Більшість автомобілістів політику для своїх автомобілів і удачливі люди мають медичну страховку, але те, що про страхування життя? Ви задавалися питанням, чи дійсно вам потрібна ця захист? Ось деякі речі, щоб думати:

– Хто залежить від вас? Головним переможцем хліба або переможці сім’ї часто є особи, які найбільше потрібно бути застраховані. Якби вони були несподівано померти, джерелом доходу сім’ї були б відрізані і залежною боку не було б джерелом підтримки. Навіть якщо один з батьків був несподівано померти, інший батько буде важко встигати з векселями і завдання тільки на одному доходу. Коли один з подружжя працює поза домом, а інший піклується про дітей, і т.д., всі посадові обов’язки повинні бути заповнені відвідувачами. По догляду за дітьми, прибирання та доручення експлуатаційні витрати гроші, також, і повинні розглядатися в рівнянні.

– А як щодо бенефіціарів? Бенефіціар або бенефіціарів є особи, які названі застрахованих, що підлягають виплаті грошової суми у разі смерті застрахованої особи. Це може бути чоловік, батьки, діти, благодійна організація, щоб назвати декілька. Там може бути названий на честь відсотки більше ніж однією людиною або організацією.

– Існують різні види політики? Існують різні типи, такі як термін, іпотека або все життя. Термін політики будуть вивезені за конкретні терміни, такі як десять, двадцять чи тридцять років. Це дешевше, ніж деякі опції і призначені, щоб охопити певні періоди часу, такі як дитячий дитинство, діапазон деяких позик та інших періодів. Політика іпотечного страхування схожий винятком того, що він пов’язаний з іпотечним людини. У разі смерті іпотечного власника, цей тип політики окупиться будинку. Всього життя політика, не визначаються протягом певних періодів часу, вони дорожчі, але також є деякі додаткові переваги. Вони накопичують грошову вартість, наприклад, і можуть бути переведені в готівку в систему або запозичені з.

– Що робити політику вартість? Молодше і здоровіше людина, тим менше він буде коштувати, щоб забезпечити його або її. Компанії розробили актуарних таблиць, оцінки факторів ризику в страхуванні певних осіб. Старі і гірше люди частіше помирають раніше і коштувало страховим компаніям більше грошей, тому політика дорожчі.

Якщо людина задається питанням, чи може він чи вона має потребу у страхуванні життя, важливо врахувати кілька моментів. Хто від них залежить, хто бенефіціар може бути, типу та вартості політика все міркування при прийнятті рішення.