страхування життя важливо для малого та середнього бізнесу, так і індивідуальні

Життя повне невизначеності, і ніхто не знає, що станеться в наступний момент. Це відкриває шлях для отримання певне забезпечення на будь-якому фронті і в будь-якому випадку. Як це зробити? Ринок затоплений політику, щоб зробити ваші близькі відчували себе в безпеці після того, як ви пройшли. Коли єдиний, хто приносить хліб сім’ї більше немає, його родині доводиться стикатися з важкими обставинами за грошовими фронт.

Життя дійсно важко для них, щоб жити без грошей. У цій ситуації, краще для вас, щоб мати життя кришкою, яка здатна задовольнити всі ваші потреби і надзвичайних витрат. Деякі питання виникають у вашому розумі-яких ця життя обкладинці? Що таке страхування життя? Страхування життя є політика, яка гарантує виплату грошей для вашої родини після вашої смерті.

Недавнє дослідження, AOS одкровень щодо страхування життя

Страхування життя, що дійсно важливо в кожній людині, AOS життя. Ця галузь також не вільний від необхідності бути підвищений з деякими змінами, щоб зустріти людей, AOS потрібно в поліпшений спосіб. За даними недавнього дослідження, друкуються професійні послуги фірми Ernst & Young, з опитаних осіб, тільки половина з них були з переконання, що впевнені обіцянки будуть успішно виконані страховими компаніями.

Дослідження також вказало на необхідність гарантованого рішення для повних планів страхування в секторі професійної пенсійної. Невеликі компанії залежала від цього подання. Основним одкровенням прийшло у вигляді вимоги про страхової галузі використовувати деякі зміни. Дане дослідження було проведено в жовтні 2011 року на окремих людей і людей на верхніх позицій бізнесу в малих і середніх підприємств.

Страхування життя: ключовою передумовою для виходу на пенсію

Незалежно від статі і віку, недержавне пенсійне страхування є важливим попередніми умовою виходу на пенсію економічно. Це віра 85% опитаних. Секторі страхування життя необхідно приймати кроки в напрямку забезпечення продуктів страхування життя в межах досяжності людей, які мають окремий продукт пенсії або приватного страхування. За словами глави Ernst & Young, економічних і фінансових тенденцій, можливо, сприяли сумніви або невіри серед людей, які притулком, АОТ ще не отримали повного користь страхування.

Страхових полісів отримати максимальну вигоду з регулювання положення та платоспроможності. Світ бачив досить фінансової кризи і, отже, безпеки є координаційним центром. Як високо як 84% опитаних висловилися на користь цього гарантованого капіталу і процентної ставки по зростанню прибутку. Дослідження також показало, що страхувальникам було додаткове страхове покриття на старість.

Всього варто страхові рішення цінуються МСП

Малого і середнього бізнесу, AOS володіють відповідної угоди зі страховою фірмою. Страхових полісів, які забезпечують повну стоїть дуже популярні, оскільки вони Дону, АОТ дозволяють недостатнім фінансуванням. У цій системі немає ніякої небезпеки перед компанією. Ця система отримала високу оцінку опитаних компаній. Томас Brotzer, партнер в компанії Ernst & Янг був тієї думки, що в невизначеному раз тільки схеми, які пропонують повну варто популярні.

Гарантія того, що ви були б сплачені проти пенсійної схеми має величезне значення. Опитані МСП мають однакове світогляд. Зі зміною в останні фінансові тенденції, малого та середнього бізнесу воліють мати запевнив погашення капіталу, які вони заплатили, і відсоткова ставка. Це на відміну від уподобань підвищеної віддачі.

Ці повні варто схема рішення славиться серед малих підприємств масштабу. Але в ході обстеження було виявлено, що не багато хто з них готові дати додаткові гроші для реструктуризації пенсійних планів. Були багато з них, які необхідні упорядкування. Це була загальна практика для працівників та роботодавців платити додаткові гроші. Впорядкування заходів, окрім нової пенсійної відмовилося від відсоткової ставки з виведення активів і зниження її коефіцієнта конверсії.

Ступінь віри і популярність страхування, можна судити з того, що застрахованим особам було твердої впевненості в цьому, незважаючи на кризу в галузі. МСП були готові доплачувати щодо витрат на гарантований повертається в той час як малі підприємства не було.

Задоволення з приводу інформації та консультацій, що надаються на їх пенсійних планів була величезна серед малих і середніх підприємств. Ця пропозиція була підтримана щорічних друкованих звітів щодо програм пенсійного забезпечення.

Ці тренди показали дослідження, щоб вказати значення страхування життя в одному, життя AOS. Сума премії, процентні ставки і т.д., можуть бути легко відомо від компанії ви купуєте страховий поліс. За допомогою страхування життя за умови калькулятор на страхову компанію, AOS сайту, коректно підрахувати суму премії вам потрібно оплатити. МСП та окремі особи мають велика скорбота в розумінні деяких термінів та умов політики. Це опис буде розглядатися як позитивний результат впливу на страхової галузі та пов’язаних з ними будуть внесені зміни.