страхування життя – вагомий питання

Як нація, ми отримуємо більше. До 2025 року, згідно з останніми статистичними даними уряду, близько 33% дівчаток і 25% хлопчиків будуть класифікується як клінічним ожирінням. “Огрядні” визначається як надмірна вага ймовірного шкоди здоров’ю людини. Насправді швидкість, з якою Великобританія діти стають все товщі повинен збільшитися, ставши гіршою в світі, навіть вище США.

За оцінками, 4 млрд. фунтів стерлінгів на рік втрачається через ожиріння і пов’язаних з ним умов шляхом вільного від роботи часу. Додати в оплаті інвалідність і втратив податків, і ця цифра, як кажуть, почала 20 мільярдів фунтів стерлінгів.

Як правило, більш імовірно, для огрядного людини потребувати, щоб побачити свого сімейного лікаря або відвідати клініку з пацієнтів, стрункішою, ніж їх сусіди. Вони також потребують лікування частіше. Національна служба охорони здоров’я вважає, що 15 мільярдів фунтів стерлінгів на рік повинні бути витрачені на цих пацієнтів, і ця цифра буде рости, як нові покоління важче дозріває.

Страховики після цього прогресу з Beady Eye. Багато додатків для страхових тепер включають “важать на день” пункт, який вказує клієнт вагою в той же день заповнення форми дюйма Вони більше не прийматиме останній відомий вагу, тому що це просто занадто заманливо, щоб відняти фунт або два для пустелі ти обіцяєш не їсти завтра! Найважче клієнтам може бути наданий більш високий темп, і навіть відмовився певної політики.

Однією з основних страховиків у Великобританії дав нам цей приклад. Розглянемо потрібним, здоровий чоловік з 40, вагою близько 12 камінь у 5 футів 10ins. Він хоче знайти поліс страхування життя тривалістю 20 років за £ 100000 варто кришку. Все і так добре. Але якщо ви великовантажних наш містер середньому до 18 камінь, навіть якщо він все ще знаходиться у відмінному здоров’я, його премія буде рости більш ніж на 50%.

Якщо йому було запропоновано пройти медичне до розгляду політики, і одна або дві проблеми зі здоров’ям були підняті, це було б дуже характерно для людини в його обставинах. На жаль, було б настільки ж загальним для його премії піднятися ще раз, або для політики, який буде відмовлено.

Наш бідний клієнт, швидше за все, буде відмовлено критичних охоплює хвороба в цілому. Такі проблеми, як підвищений рівень холестерину або високий кров’яний тиск, хоча і не пов’язані виключно з великою вагою, безумовно, йдуть рука об руку з високою премією або в даному випадку, майже напевно відмови.

Для жінок старше 16 кам’яних, страхова ситуація не набагато краще. Вони стикаються збільшення на 33% від вартості для когось із “нормальних” ваги. Ще раз, погане здоров’я або значно більшу вагу подальшого збільшення вартості політики, або навіть можливість отримати кришка взагалі.

Так що ні стать, має легкий, коли мова йде про страхування для більш важких клієнтів. Страхові компанії, природно, відчуваємо необхідність збільшення їх вартості відповідно до їх ризики, але для тих, хто ризикує постраждати від медичної страхової життєвих проблем стає ще більш важливим.

Існує, безсумнівно, питання про підвищення витрат, що стоять перед клієнтом надмірною вагою шукає страхування. Додаткову вартість і вагу йдуть рука об руку. Так що ж можна зробити, щоб допомогти в цій ситуації?

Насправді, це особливо важливо, щоб отримати хороші страхування життя в цій ситуації. Якщо знайти цей вид страхування є проблемою за великої ваги або можливих хвороб через стан, хороший страховий брокер є ключем до відповідної політики. Існує проблема збільшення вартості, щоб розглянути. Але думати про це так: нову політику на ваш поточний вагу завжди можна оновити, якщо ваша вага падає. Ви будете насолоджуватися зниження витрат теж, як ваші премії отримає менше.

Не тільки це, але ці зміни, ймовірно, вплине ваша премія витрати на страхування життя і подорожі теж, а також критичні охоплює хвороба.

Існує більше підступна проблема, що стоїть перед надмірною вагою, коли справа доходить до NHS. Пацієнти визначається як ожирінням мають право на лікування таким же чином, як і всі інші, але багато людей відчувають, що вони не будуть надані рівні шанси. В ході недавнього опитування 70 000 лікарів з лікарні, майже 50% були зареєстровані як кажуть, що пацієнтів з надмірною вагою не слід давати по заміні тазостегнового суглоба або інші подібні операції. Лікування з безкоштовним препарати проти ожиріння може здатися гарним рішенням, але це було судити небажаних побічних третина цих лікарів.

Деякі сімейні лікарі роблять небагато, щоб допомогти ситуації. Їх послання в тому, що надмірна вага пацієнта просто хтось, хто має отримати свої дивані і щось з цим зробити, не пропонуючи реальної допомоги, підтримки чи інформації про корисних змін. На щастя, це, ні в якому разі ставлення кожного! Багато інших сімейних лікарів дійсно пропонують велику підтримку, пораду і допомогу своїх щасливих пацієнтів, але це може бути щось на зразок лотереї.

Якщо ви виявили, працюючи в групі однодумців корисною, ви можете спробувати один з багатьох клубів схуднення на пропозицію. Деякі люди вважають їх дуже мотивує. Вони із задоволенням діляться своїм досвідом з іншими, і якщо цей підхід для вас, то результати можуть бути відмінним. Деякі клуби поєднувати дієту з вправ, вправ і вже давно відомо, корисні в збільшенні придатності, а також втрати ваги.

Люди, які виявили відповідну програму вправ і дієти, поряд із значним застосуванням сили волі і рішучості, часто виявляють, що досягнення і підтримки своєї ідеальної ваги можна і практично. Інші ж зробили вибір на користь більш екстремальні заходи, щоб потрапити в той невловимий ідеальний ріст-вага зоні.

Ці люди вибрали для операції під назвою шлункового шунтування, серйозна справа – і це варто NHS близько £ 12 000 разів. Всі операції, у тому числі цей, мають свої ризики. П’ять годин під ніж, звичайно, не те, що повинно бути зроблено на примхи! Але ті, хто прийняв цей маршрут сказати, що результати вражають достатньо, щоб гарантувати приймати шанс. Крім того, існують можливі вигоди, які можна отримати, пов’язаних з ожирінням захворювань, які уникають, наприклад, деякі типи діабету, які складають в цілому набагато більш високий рахунок за NHS а також викликає проблеми пацієнтів. Дійсно одна леді, яка була операція скоротилося на 12 кам’яних і, як і її вражаючих “до” і “після” фотографії показують, що вона на шляху до її мети і вага насолоджуючись її новий спосіб життя.

Як тільки ви досягаєте більш низька вага, страхові компанії будуть більш ніж щасливі дати Вам поліс. Тому переконайтеся, що у вас є хороший набір страхових бачити вас, хоча в той день – і не забувайте оновлювати їх у міру зміни ваги! Пам’ятаєте, як ви втрачаєте вагу, ви отримуєте в економії на страхових внесків.

Подивіться, що Ваш місцевих страхових компаній, але не забувайте, що є багато великих угод доступні в Інтернеті – знайти собі Інтернет брокера, і вони зможуть знайти вас фахівця і відповідний сучасним вимогам допомогу з усіма останніми пропозиціями!