страхування життя – боротьба головні причини, чому ми відкладаємо купувати його

Добре, думати про вашу власної смертності не є темою будь-якого користується, але наша власна смерть є одним з небагатьох безсумнівних в житті. Так чому ж 35% канадців не страхувати своє власне життя, щоб переконатися, що їх сім’ї чи близькі фінансово захищені? У той час як ряд причин, ймовірно, збігається з числом людей не застрахований, є наступні найбільш часто чув.

Причина № 1 – у мене немає потреби в страхуванні життя:
Давайте будемо чесними, тому на сьогоднішній день є найбільш поширеним і для більшості людей, не відповідає дійсності. Якщо Ви не є фізичною особою, яка не має дітей, є гроші на руках, щоб покрити всі борги і витрати на похорон, і не відчуває необхідності компенсувати втрату своїх доходів дружина, залишайте додаткових грошей, щоб сім’я, або благодійність, то це може бути правдою, вам не потрібно страхування життя. Але деякі люди мають кошти легко доступні виконати всі свої побажання або виконувати свої зобов’язання після їх смерті.

Як мінімум, якщо у вас є будь-який, хто покладається на свої доходи для їх день у день, потреби, як чоловік чи діти, або якщо у вас є борги, як іпотека, то ви, мабуть потрібно страхування життя.

Причина № 2 – страхування життя обходиться занадто дорого:
Якщо минулого люди знайшли страхування життя, щоб бути занадто дорого це може бути через типу покриття вони шукали, як цілі або універсального страхування життя. Термін страхування життя є найдоступнішим з усіх продуктів і користується великою популярністю через це.

10 Термін страхування життя, самий популярний термін продукту в Канаді, пропонує премію гарантовано не змінюється протягом 10 років.

Чоловічий некурящого шукає $ 100 000 в охопленні могли б платити всього *:

1125 доларів за 30-річний
2 129 $ за 35-річний
3 157 $ за 40-річний
4 $ 207 для 45-річного
5281 $ за 50-річний

Жінка некурящого шукає $ 100 000 в охопленні могли б платити всього *:

6106 $ за 30-річний
$ 7112 за 35-річний
8133 $ за 40-річний
9163 $ для 45-річного
10 219 $ за 50-річний

Як ви можете бачити, за дуже невеликі гроші в рік, ви можете отримати $ 100 000 в життя страхового покриття.

* Найнижча кошторису він лайн з жовтня 2005 року на термін 10 політиці, одного з найпопулярніших продуктів страхування життя в Канаді. Премії вказані ставки, якщо виплачується щорічно.

Причина № 3 – Я нічого не знаю про страхування життя і не знаєте з чого почати:
Кількість безкоштовних онлайн-інструментів були розроблені, щоб допомогти вам вирішити, який термін життя страхового продукту, що краще для вашої конкретної ситуації і скільки страхування життя ви повинні отримати.

1 Термін Аналізатори страхування життя. , Відповівши на кілька простих запитань, ці кошти, оцінити свої потреби і нехай ви знаєте, який продукт найбільш часто рекомендується для людей з схожими способу життя.

2 Термін Калькулятор по страхуванню життя. Ці інструменти допоможуть вам покласти на один долар вартості на суму покриття вам потрібно для того, щоб переконатися, що ваші сім’ї, близьких і свої борги покриті в разі вашої смерті.

Причина № 4 – страхування життя є клопоту, щоб отримати:
Завдяки Інтернету, отримати термін страхування життя котирування в даний час швидко і легко. Якщо ви хочете, щоб навколо магазину Перше, отримання котирування онлайн означає, що ви можете уникнути нав’язування тактики хтось сидить напроти вас. Там немає продажів тиску або зобов’язання купити, коли ви отримуєте котирування онлайн. Це просто, може бути зроблено в будь-який час на ваш розсуд і просто кращий спосіб робити покупки для страхування життя через це.