страхування життя. Страхування життя угоду, коли ви берете пенсійної політики

Нарешті, реальні угоди зі страхування життя – але як завжди є умов!

Якщо ви берете новий пенсійної політики після 6-го квітня 2006 року і в тому ж платити премію за життя страхового покриття, то ви можете використовувати ваш пенсійних внесків податкові пільги, щоб скоротити витрати на страхування життя. Це означає, якщо ви стандартної платником податку показників, ви будете отримувати 22% податкових пільг на вашому житті страхових премій і полегшення в 40%, якщо ви більш високій ставці платника податків.

Об’єднаний премії ви платите за пенсійне страхування та страхування життя буде автоматично знижена на 22% за пенсійними провайдера. Але якщо ви більш високій ставці платників податків, ви повинні затребувати баланс принести свою допомогу до 40%, на кінець року самооцінки податкової декларації.

Але є три зобов’язань:

• пенсійні компанії повинні також забезпечити страхування життя і оплачується як один комбінований премії.

• Поточне значення вашого пенсійного фонду плюс страхової суми твій поліс страхування життя не повинна перевищувати 1,5 млн. фунтів стерлінгів.

• Ваш сукупний річний премії за вашої пенсії та страхування життя не повинна перевищувати 215 000 £.

На практиці економії на страхуванні життя не буде настільки ж великим, як ви могли б очікувати. Його, тому що основні премії за страхове покриття життя буде трохи дорожче, ніж окремо-самотній політики в тій же компанії і, цілком ймовірно, страхова компанія, що надає ваша пенсія політика не буде найдешевшим на життя страхового ринку. Крім того, ви не можете купити комбінований пенсію і поліс страхування життя онлайн – так що ви пропустите на знижки Інтернету страхування життя.

Тим не менше, якщо ви вищою ставкою платників податків, ваших заощаджень податків зобов’язані гарантувати, що ваше життя кришка є реальною угоди! Якщо ви стандартного платника податків швидкості потрібно бути мудрим, щоб зробити невелику домашню роботу. Перш ніж купити, ви повинні отримати онлайн кошторис для страхування життя для порівняння з ціною, яку ви заплатили б, якщо ви купили його разом з вашим новим пенсії.

Є й інші питання, які ви також повинні знати. По-перше, ми знаємо, ви будете питати, чи можна перетворити існуючі поліси страхування життя в суміщеної покупка пенсії. Відповідь: ні! Податкові пільги доступна, тільки якщо з самого початку, ви берете на пенсію, і поліс страхування життя, як один комбінований покупки.

По-друге, покриття страхування життя можуть застосовуватися тільки до власника пенсійної політики – ви не можете додати в кому іншому на поліси страхування життя. Спільна політика не доступні в якості пенсії / страхування життя пакета.

І в той час як багато людей також додати критичних охоплює хвороба їх страхування життя, це не можливо, коли у вас є пенсійна / страхування життя пакета. Критичні охоплює хвороба виплачується не обкладене податком одноразовою виплатою, якщо вам поставили діагноз зазначеним серйозним захворюванням, який вказаний на вашій політиці. Якщо ви хочете критичних охоплює хвороба, вам доведеться купити нормальний режим очікування-самотній політики.

Нарешті, якщо ви збираєтеся купити пенсійне страхування життя пакета і замінити існуючі страхування життя, кілька слів попередження. Ви, очевидно, бути старше, ніж зараз, коли ви вперше взяли ваші існуючі поліси страхування життя. Це означає, що ставка внеску на нове покриття буде вище.

Крім того, премія за нову політику може бути завантажений, якщо ви розробили будь-які медичні умови з моменту набрання своє справжнє страхування життя. Пам’ятайте, що навіть якщо ви просто додавати у вазі, ваша премія може бути завантажений. У крайніх випадках медичну, пропонованих страховиком може навіть повністю відмовитися від надання страхування життя. Щоб уникнути можливості бути спійманим без страхування життя страхування або змушені прийняти більш дорогу премію, ви повинні отримати письмове підтвердження від вашого пенсійного компанії, що вони будуть страхувати вас. Потім потрібно порівняти пропоновані ними вартості, за вирахуванням податків, з існуючою премії.