страхування життя – Кращі поради щодо купівлі онлайн

Все більше і більше людей у ​​Великобританії купують онлайн страхування життя та номери, здається, подвоюється кожні два роки. Причини зрозумілі. Ціни нижче, в інтернеті і по страхуванню життя принципово простий страховий продукт.

Незважаючи на простоту основний страхування життя, більшість веб-сайтів направити їх онлайн клієнтів через телефон заснований допомоги і порад служби укомплектовані досвідченим персоналом. Вони являють вашу безпеку мережі таким чином, якщо трохи технічних знань закликав, допомога під рукою.

Але це завжди гарна ідея мати кілька Кращі поради в задній кишені, коли ви купуєте в Інтернеті зі страхування життя. Вони допоможуть вам задавати правильні питання і знайти кращий політики.

1. Завжди майте ваш поліс страхування життя “, написаної в трест”.

Це означає, що у разі виникнення претензії, гроші йдуть прямо і безпосередньо до особі (особам), коли Ви призначаєте ви вперше прийняти з політики. Це також дозволяє уникнути будь-якої можливості вашого майна необхідності платити податок на спадщину на доходи від вашої політики і які можуть представляти 40% економії податків!
Все, що вам потрібно зробити, це розповісти онлайн брокерських організації вашого політику, яку ваша політика “, написаної в трест” і імена людей, які компанія зі страхування життя платити у разі виникнення претензії. Вони будуть потім відсортувати все це для вас. Додаткові Доброю новиною є те, що ця послуга завжди безкоштовно. Так що це ситуація перемоги перемоги і не так вже багато тих, хто навколо в ці дні!

2. У перші роки Reviewable поліса страхування життя буде дешевше, але Гарантована політика буде працювати краще купити в більш довгостроковій перспективі.

З “Гарантована політика” одна страхова компанія не гарантує ніколи не зростання страхових премій вашої політики.

З “Reviewable Політика” Ви згодні, що ваша страхова компанія може переглянути вартість вашої політики на регулярній основі. Але не обманювали – в нашому досвіді “огляд” це просто інше слово для підвищення цін. Зрештою, хто коли-небудь чув про страхову компанію проходить від шансу стягують вам більше! В огляді інтервали, як правило, від 2 до 5 років, але це дійсно змінюється між страховими компаніями. Ви знайдете докладну інформацію про огляд інтервалів на документи, відправлені вами, перш ніж прийняти страхуванню – вони називаються основними документами особливості.

Так, порівнюючи інакше як для як політик, в перші роки премії за “Reviewable політики», безсумнівно, буде нижче, ніж премії за “Гарантована політика”. Після цього премії за збільшення Reviewable політики в кінцевому підсумку наздогнати і перегнати, премія за “Гарантована політика”.

З нашого досвіду, можна очікувати, що щомісячні премії за Reviewable політиці перевищують гарантований політики в від 7 до 10 років, а потім протягом наступних 10 років, більш ніж у два рази знову. Якщо ваш бюджет в даний час щільно, то всі кошти обрати Reviewable політики – адже ваша зарплата може збільшитися в найближчі роки, і полегшити навантаження. З іншого боку, якщо премії за Гарантована політика доступні за ціною, ми думаємо, що вони представляють вигідним для вас.

Виноски. Багато страхових компаній припинили пропонувати “гарантований” ціни в автономному критичних страхування хвороби. Це тому, що вони пережили набагато вищі претензії, ніж вони спочатку очікували. Тим не менш, ви все одно можете знайти гарантований поліс страхування життя, яка також забезпечує критичне охоплює хвороба. Як ми вже пояснювали, “гарантований” Тарифи особливо гарні значення і якщо ви можете отримати пропозицію по Гарантована політика життя, який включає в себе критичне охоплює хвороба, у вас може бути реальна угода.

3. думати про спільне поліс страхування життя?

Спільне поліс страхування життя, як правило, написані на основі першої смерті. Це означає, що політика буде виплачувати у зв’язку з кончиною першого страхувальника, у відповідності з політикою, діючим на той час. Це залишає другою людиною незастрахованих і старше. Літні люди можуть боротися, щоб отримати страхування життя за доступною премію, так що замість спільної політики розглянути питання про прийняття окремого політика зараз. В цілому, це буде працювати трохи дорожче – але ви отримаєте в два рази і двічі кришку душевний спокій.

4. Діставши Політика страхування життя? Тепер було б ідеальний час, щоб включати Критичні охоплює хвороба.

Ви, ймовірно, необхідно страхування критичних захворювань в майбутньому? Так? Потім розглянути питання про включення його зараз, щоб поліс страхування життя ви організацію. Чому? Є три причини.

По-перше, поліс страхування життя в поєднанні з критичною охоплює хвороба буде працювати значно дешевше, ніж купувати два окремих політик. По-друге, як ми вже пояснювали у виносці до Підказка 2, ви можете бути в змозі купити комбінований життя і критичних полісу з гарантованою премії. Це може бути електронна реальні угоди. Нарешті, премія для критичних охоплює хвороба швидко збільшуватися, як ви стаєте старше – так що чим раніше ви берете його, тим дешевше він буде.

5. Не плутайте кришки невиліковної хвороби з критичними охоплює хвороба.

Там у світі різниця між смертельної хвороби і критичних охоплює хвороба, тому дуже важливо, щоб зрозуміти різницю.

Кришка невиліковної хвороби виплачує страхову суму одноразово, якщо лікар вам діагноз хвороби, якої доктор очікує, що ви помирають протягом 12 місяців. Більшість хороших життя політика автоматично включати невиліковної хвороби кришки без будь-яких додаткових витрат. Це в основному рано, і вітати Політика виплати.

Критичні політики хвороби виплачує страхову суму одноразово, якщо вам поставили діагноз однієї з широкого спектру хронічних захворювань і немає критеріїв тривалості життя. Дійсно, з багатьма з застрахованих хвороби ви могли розраховувати на виживання протягом багатьох років. Наприклад: деякі види раку, хвороби серця, інсульт, розсіяний склероз, втрата мови, зору чи слуху, початок Паркінсона або хвороба Альцгеймера, опіки третього ступеня і т.д. Скажімо, ви були інженером віці 40 років і ви втратили зір. Критичні полісу буде платити відразу і, що гроші цілком може мати життєво важливе значення, допомагаючи вам і вашій родині через багато важкі фінансові роки. Якщо ви тільки що кришка невиліковної хвороби не було б жодних шансів на виграш.

Отже, як ви бачите, Критичні охоплює хвороба є набагато більше повної, ніж проста кришка невиліковної хвороби і з цієї причини критичних охоплює хвороба завжди варто вам додатково.