страхування життя – Австралія

Більшість людей не люблять думати про свою власну смерть. Діставши поліс страхування життя змушує вас зробити саме це, однак, це необхідно, якщо у вас є сім’я, утриманці і / або борги. Страхування життя може охоплювати ряд випадків, у разі смерті страхувальника, таких як виплата боргів і доходів для бенефіціарів – іншими словами, він забезпечує фінансову безпеку для близьких страхувальника після їх проходження. Деякі страхові компанії також надають травми кришки у випадку травми або хвороби.

Так само як і будь-який вид страхування, існують різні плани і поліси страхування життя доступні. По-перше, страхувальник може вибрати, чи взяти страхування життя як частина їхнього плану по старості або придбати самостійний поліса страхування життя. У той час як пенсія по старості, як правило, більш дешевий варіант, це вважається недостатнім порівняно з всеосяжної самостійної політики, і саме тому багато людей вважають за краще брати самостійні політики на вершині своїх пенсійних. Автономний полісів страхування життя в двох основних формах, термін і постійним (також званий термін життя і всього терміну служби).

Термін страхування життя покриває страхувальникові протягом певної кількості часу. Якщо страхувальник помирає протягом цього терміну, узгодженого сума буде виплачена їх бенефіціарів. Якщо страхувальник живе після цього терміну вони можуть вибрати відновити страхування на новий термін. Цей варіант, як правило, найдешевший, оскільки зазвичай вік, в якому страховик відмовити в продовженні терміну. Для багатьох політиків це у віці 65 і 75 років.

Є варіанти в межах терміну страхування життя, у тому числі:

Щорічно поновлюваний термін страхування життя – Цей тип політики дозволяє власникові відновити свої покриття щороку до певного віку. Обережно – премії може отримати більш дорогим кожен рік, як ризик смерті зростає.

Гарантований рівень термін страхування життя – вважається набагато безпечнішим, ніж попередній варіант, гарантовано рівнем страхування життя покриває страхувальникові на певний строк, який може бути організований за ціною від одного року або на рівні 30 років. Це також виключає можливість збільшення страхової премії вартості.

Повернення премії зі страхування життя – Якщо страхувальник як і раніше живе, коли їх термін страхування закінчується ця опція дозволяє на повернення премії. Через це, повернення премії полісів страхування життя може працювати, щоб бути трохи дорожче, ніж інші.

Постійні або загальнодержавного страхування життя покриває страхувальникові протягом життя, з преміями залишилися при фіксованих витратах (будь-яке збільшення витрат у зв’язку з інфляцією). Постійна поліс страхування життя зазвичай включає в себе інвестиційні частина, яка може бути виплачена після закінчення певного часу, навіть якщо власник все ще живий. Премії може здатися дорогим спочатку, коли в порівнянні з термін страхування життя, але майте на увазі, що термін премій зі страхування життя продовжувати рости в ціні в якості власника віків, в той час як постійні премій зі страхування життя залишається незмінним протягом.

Як і довгострокової політики, є варіанти в межах постійної політики, в тому числі:

Загальнодержавного страхування життя – цей варіант як і раніше актуальна протягом усього життя страхувальника, поки премії виплачуються. Преміум цін зазвичай залишаються такими ж по довжині політики. Загальнодержавний страхування життя також накопичує грошову вартість, яку можна отримати через політику позик і повернуті.

Універсальне страхування життя – Це дозволяє власникові поліса більше гнучкості щодо премій (тобто він може бути змінений на основі обставин, що змінилися).

Страхування життя спадкування – З цією опцією Якщо пара застраховані разом допомога виплачується на другу смерть.

Як життя політика власника прогресує це не рідкість для них, щоб змінити свої поліси страхування життя на основі останніх обставин, таких, як вступ у шлюб, народження дітей або придбання майна. Найкраще, щоб переконатися, що у вас є такий гнучкості з обраним страховиком і політики, перш ніж приймати страхування життя.