страхування. дублюються страхові гроші відходів.

Ви коли-небудь працювали, скільки ви витрачаєте на страхування? Спробуйте totting вашої премії – ми підозрюємо, що ви будете приємно здивовані! Ви будете ще більше здивовані, виявивши, що є вірогідність того, що ви також дублюються деякі з кришки ви платите за. Розріжте дублювання, і ви впевнені, щоб заощадити гроші.

Багато людей мають страхове покриття судових витрат, втрату доходу, крадіжки, навіть смерть, навіть не усвідомлюючи цього. Така ситуація може виникнути, тому що багато хто з нас не в повній мірі зрозуміти, що це покривається політики у нас є, особливо якщо політик був влаштований для нас фінансових консультантів і брокерів.

В ході недавнього опитування, Управління з фінансових послуг (FSA) виявили, що додаткові, такі як відновлення пробою і легальним прикриттям рахунок, були часто додають в страхування автомобіля, не перевіряючи, страхувальник вже охоплені. Це також не рідкість, щоб знайти, що люди з Постійним медичного страхування дублювали їх покриття через платіжні політики захисту вивезені спеціально, щоб покрити свої щомісячні платежі по іпотеці, кредити і кредитні карти. Справа в тому, що якщо вони стверджують, що на їх постійні медичного страхування, їх виплата буде зменшена, тому що частина їх претензій також застраховані у своїй політиці оплати захисту – так їх оплати страхового захисту дійсно марна трата грошей.

Фінансовий омбудсмен підтвердив це словами: «Люди часто зв’яжіться з нами, коли вони виявляються більш-страхувальника. Вони часто не розуміють, поки вони не роблять стверджують, що вони платили за політику, яка, дуже мало, якщо такі є, вигода “.

Там також достатньо доказів того, що деякі з нас просто не розуміють, що ми насправді застрахована! Наприклад, візьмемо випадок Аманда Lariviere із Західного Йоркшира. Аманда, 42 років, мати двох дітей, одужує від раку яєчників і була алергічна реакція на хіміотерапію, що дозволило їй з роботи. Раптово вона отримала небажане рахунок податку тому вона вирішила відвідати її житлово-будівельний кооператив, щоб дізнатися, чи може вона підняти деякі готівку шляхом повторного заставний. Радником в Товаристві мудро попросив її принести з нею, її поліси страхування життя, щоб вони могли бути використані для підтримки її повторне застосування іпотеки. Отже, уявіть здивування Аманди й захвату, коли консультант пояснила, що її політика з Норвіч союзу і шотландські резервний, який був коштувати їй £ 80 в місяць, не були поліси страхування життя взагалі – вони були насправді критичних захворювань політику з загальної страхової вартості £ 100,000. Вона була в змозі претендувати на цю політику і £ 100 000 вона отримала було достатньо, щоб погасити більшу частину свого іпотечного та її податковий вексель!

Ось деякі типові страхові поліси, щоб перевірити.

страхування критичних захворювань

Страхування критичних захворювань часто продається в якості додаткового обладнання в рамках політики по страхуванню життя. Справді, що, як правило, найдешевший спосіб купити його. Однак деякі роботодавці освіченого вже забезпечують страхування критичних захворювань, як частина їх пакета зайнятості. Дізнайтеся у свого роботодавця, якщо ви один з тих щасливчиків!

страхування життя

Деякі роботодавці також забезпечити прикриття страхування життя в межах своїх пенсійних. Вона називається смерті на службі і зазвичай виплачується неоподатковувану одноразову коштує від 3 до 4 разів річний оклад, якщо працівник був померти в той час, працюють в компанії.

постійне медичне страхування і страхування оплати захисту

Постійне медичне страхування (PMI) також відомий деякими людьми як страхового захисту доходів. PMI виплачує застрахованій щомісячні суми, якщо страхувальник від роботи у зв’язку з хворобою у зв’язку з одним з широкого спектру зазначених хвороб – і деякі політики навіть виплачують під час резервування. PMI політики виплатити нескінченності або, принаймні, поки політики не приходить до кінця свого терміну застрахованих.

Мало цінуємо те, що PMI фактично усуває необхідність оплати страхового захисту – вид страхування часто продаються поряд кредити, кредитні картки та іпотеку для підтримки щомісячних платежів, якщо ви знаходитесь на лікарняному, потрапили в аварію або під скорочення. У самому справі, ви не можете подати позов проти більш ніж одного політика і того ж події – тільки одна політика погодиться виплатити! (Всі інші призведе до скорочення їх виплати вартості грошей ви отримуєте від вашої інші політики)

Мобільний телефон страхування Зазвичай політики для мобільних телефонів мають здоровенний надлишок – рідко менш ніж за £ 50. Ви могли б бути краще, збереження страхування і перехід на оплачувати-як-ви-го плану.

страхування судових витрат

Страхування юридичних витрат, пов’язаних із спорами про вашому будинку, як правило, надаються безкоштовно у вашому будинку і зміст страхового поліса. Більшість полісів автострахування забезпечити легальне прикриття рахунок в якості додаткового обладнання – інші навіть включити його в якості стандарту. Деякі профспілки та професійні асоціації іноді включають в себе доступ до юридичної допомоги в рамках своїх послуг для своїх членів. Перевірити їх, перш ніж платити за більш обкладинці!

Страхування для ID викрадення згідно “, який”, споживчий журнал, ви тільки юридичну відповідальність за першу £ 50, якщо ваша особистість буде вкрадений. Чи варто страхувати за 50 фунтів стерлінгів ризик? До речі, мій банк щойно дав мені цю страховку безкоштовно!

Автоматична кришка для покупки кредитною картою Багато кредитні картки автоматично застрахувати свої покупки протягом певного періоду часу після того як ви робили покупки. Barclaycard є хорошим прикладом. Якщо ви використовували Barclaycard щось купити вартістю від £ 50 до £ 2000, Ви застраховані від крадіжки і випадкового пошкодження протягом наступних 60 днів.