страхування домовласників у Флориді

Флорида, яка також відома як держава Світла знаходиться в Південно-Східній Америки і є четвертою найбільш населених держави в Сполучених Штатах. Як правило, він має теплий клімат, вологий субтропічний. Урагани серйозна загроза тут особливо між червнем і листопадом.

Як вдома у Флориді постійно наражаються на небезпеку ураганів, Флорида домовласників страхування є дуже спеціалізованої страхового ринку. Так як урагани не можуть бути запобігти, найвідоміший страхових компаній не пов’язаних зі страхуванням власник будинку у Флориді. Поряд із загрозою урагану, строгі правила страхування від держави зробити це дуже жорсткий ринок. Таким чином, більшість компаній або не є конкурентоспроможними або не пишіть нерухомості у Флориді. Якщо люди не будете обережні про те, яке Флорида домовласників страхування котирування вони отримують, вони могли б у кінцевому підсумку втратити свої гроші і захист.

Є три типи джерел, коли ми говоримо про страхування Флорида домовласників. Полонянка агентами є ті, які являють собою лише один страхової компанії і продавати тільки свою політику. Tele покликання керівників є тими, хто може продавати тільки по телефону, і, що теж тільки для однієї компанії. Незалежні страхові агенти той, хто представляють кілька компаній видачі, вони допомагають знайти політику, яка найкращим чином відповідає потребам одна у вигляді внесків та обслуговування.

Страховий бізнес Флорида домовласника не був у дуже хорошій формі для досить багатьох років. Претензій Страхування житла були на стійке зростання після 2004 бурі. Основними причинами збільшення претензій стихійних лих, як урагани, шторми, повені, тропічні шторми і воронки.

Флорида Страховий Дім вимагає страхування від багатьох стихійних лих, як повінь, ураган і провал страхування. Компанії збільшили премії та франшизи, яка ставить власників полісів на більш високий ризик. Навіть не комісія страхування і законодавчого домоглися успіху в зниженні цих показників. Таким чином, страхування дешеві домовласників у Флориді сьогодні нездійсненною мрією для людей. Вартість кожного політика є непомірно високою. Ці фактори зробили отримання іпотечного страхування майже недоступними. Причин для відмови в претензії також численні.

Перед тим, як страхування житла, домовласники повинні ознайомитися з політикою документ уважно і зрозуміти деталі. Це єдиний спосіб зменшити премію вони платять на їх політику.

Домовласники Страхування у Флориді є необхідністю для всіх власників будинку, як їх вдома піддаються впливу ризиків від стихійних лих. Багато компаній зараз лобіювання виробити оптимальні шляхи вирішення цієї проблеми. Вони прагнуть забезпечити дешеве страхування домовласників у Флориді. Збільшення франшизи є одним із способів зниження премії ви платите на кожній політики. Премій може бути майже вдвічі, приймаючи максимальне франшиз для ураганів та інших заходів.

Однак більшість іпотечних компаній не приймають більш ніж на 2% від вітру франшиза так що ви повинні роз’яснити це заздалегідь.

У більшості випадків політика гарна тільки в природних катастрофах, проте люди як і раніше вибирають його, думаючи, що ураган збитку буде розглянуто в рамках природної катастрофи.