страхування домашніх тварин – це страхування домашніх тварин, необхідних для Ваших домашніх тварин

Наші вихованці є наші чотириногі дітям, і власники домашніх тварин ми гарантуємо, що вони отримують краще медичної допомоги, яку можна купити за гроші або принаймні, що наші кишенькові книги може впоратися. Якщо ваш вихованець був мати серйозні нещасного випадку або хвороби ви зможете дозволити собі краще лікування доступне? Можливе страхування домашніх тварин щось розглянути?

Так само, як людські медичні технології зробили дріжджах в останні 10 років, тому має медичні технології ветеринара! Лікування для збереження вашого вихованця дійсно чудові. Але коли мова заходить про вартість цих процедур коштують приблизно стільки ж, як і лікування їх людського колегою коштуватиме, а це означає, що рахунки за послуги ветеринара можна додати дуже швидко.

Страхування домашніх тварин є варіант Кожен власник тварини повинні розглянути. Вона вперше стала доступна в 1982 році компанія VPI виклику. З тих пір багато страхові компанії для домашніх тварин з’являлися і зникали так само швидко. Але залишається потужною мережею тварин страхових компаній, надавши страхове покриття тварина сьогоднішніх власників.

Схоже, хоча ми любимо наших вихованців ми не так прив’язані до ідеї покупки страхування домашніх тварин. Швеція бачить 50% власників домашніх тварин, страхування в той час як США розглядають менше 2%. Час напевно змінити цифри.

Страхування домашніх тварин працює так само, як страхування для людей робить, і у вас є подібні варіанти, коли мова заходить про покупку покриття. Деякі плани ви вибираєте ваш ветеринар, а інші вам надається список ветеринарів, що Послуги будуть покриті. Інші плани пропонують вам знижки за щорічну плату, а деякі навіть покривати потреби догляду.

Найголовніше, щоб спостерігати за це дрібний шрифт. Читати все це! Слідкуйте за період очікування перед політика набуває чинності. Слідкуйте за винятками, франшизи, і кришки, які можуть застосовуватися або на рік, хвороби, або інцидент. Деякі політики також обмежити покриття на старих собак. Будьте впевнені, щоб зробити ваші дослідження ретельно!

Якщо ви не впевнені, яка компанія страхування домашніх тварин краще всього підходить для ваших потреб, ви можете попросити вашого ветеринара для рекомендацій. Який план краще може залежати від породи собаки або кішки у вас є, де ви живете, і те, що ваш бюджет виглядає.

Багато хто з тварин страхові поліси не покривають вже існуючими умовами або спадкові хвороби. Так що якщо у вас є великий породи, які генетично схильні до дисплазії стегна і розвиває її, Ви можете знайти ваша страховка не платити за рахунками. Шар Пеєв ще один чудовий приклад. Багато страхових компаній будуть страхувати тільки цієї породи за нещасні випадки, тому що у них так багато спадкових проблем.

Ваші премії будуть грунтуватися на вік вашої собаки. Премій Старі собаки буде набагато вище, тому що вони, швидше за все, серйозно захворіти, особливо з раком. Ви також хочете, щоб дізнатися, якщо ваші премії буде збільшуватися в міру вашого віку собаки або ж ви отримаєте швидкість ви почали з тих пір, як ви будете продовжувати охоплення.

Ви також хочете, щоб дізнатися, якщо щоденного догляду, таких як щорічні щеплення покриті. Запитайте, яка рутинних тестів і лікування покриті таким як, серцевого хробака. А як щодо очей і стоматологічну допомогу? Деякі з них, а деякі ні, якщо не додати оздоровчий вершника.

Знайте, що ваша франшиза варіанти теж. Деякі компанії пропонують тільки одну франшизу в той час як інші пропонують вам варіанти франшизи. Вам також необхідно знати, якщо є щорічні обмеження на те, що страхова компанія покриє. Нарешті дізнатися, якщо ви можете платити щомісяця або якщо вам доведеться заплатити за весь авансом політики.

Після того як ви знаєте, що кожен політика повинна пропозиції ви можете вибрати краще домашня тварина страхування для ваших потреб.