страхування домашніх тварин. попередження візиту до ветеринара може серйозно пошкодити багатства.

Китайський рік собаки почалася в січні минулого року. І згідно з китайською традицією, кожен, хто народився в наступному році, буде чесним і лояльним. Вони також не сильно стурбовані багатства. Це може допомогти пояснити, чому існують 5200000 будинках володіють собак без домашніх тварин страховку. Як у багатьох будуть виявлені їх вартість, вони йдуть самі піддаються величезним ветеринарних рахунків.

Середня вартість лікування собаки після ДТП становить £ 379, а вартість усього сканування може перевищувати 1000 фунтів стерлінгів. І, як Ветеринарія стає більш просунутою з проривами в області медицини та хірургії, вартість володіння собака може потенційно збільшити.

Там немає домашніх тварин Національної служби охорони здоров’я і, якщо ваша собака хвора, докладні діагностичні тести, хірургія, лікування та догляд може означати несподіваний шок для вашої кишені. Дослідження показали, що в середньому, застрахованої власника домашньої тварини робить стверджують, кожні три роки.

Але не піклуватися. Pet страхові поліси відрізняються один від одного з точки зору їх кришки, надлишок вам доведеться платити, максимальні витрати, які можуть бути повернуті щороку, і різні винятки.

Отже, коли ви в мережі покупки страхування домашніх тварин, важливо, щоб зубрити на дрібний шрифт. Чи не автоматично потрапляють найдешевших. Дешеві премії зазвичай відображають обмежену кришкою. Наприклад, не всі страховики будуть охоплювати вашого вихованця на все життя. Це означає, що якщо проблеми вашої собаки вимагає постійного лікування, потім накрийте припиняється на дванадцять місяців етапі.

Візьміть Шейла слід »спанієля, Bonny. Сім років тому Шейла мудро дістав страхового покриття для Bonny як тільки Bonny приєднався до сім’ї як цуценя. Все було добре, поки перша весна. Тоді, Bonny розробили алергії шкіри і в тому ж році хіп проблеми. Лікування триває досі вимагають регулярного відвідування місцевого ветеринара.

Шейла каже: “Bonny повинен мати спеціальну дієту і регулярні ін’єкції, щоб контролювати її алергії. Рахунок від мого ветеринара, як правило, від £ 375 і £ 450 на місяць так що моє рішення сім років тому, щоб оформити страховку, виявилося, був одним з моїх кращих інвестицій. Моя страхова премія становить всього £ 15 на місяць, і я не впевнений, що ми будемо робити, якщо ми не застрахований! ”

Шейла політики є бюджетна політика виданих Pet план і охоплює умови для життя до 4000 фунтів стерлінгів щороку. Pet плану також є два інших схем тварин – їх стандартна політика буде виплачувати до 6000 фунтів на рік, а їхній Верховний план надає необмежені кришку. Таким чином, ви можете бачити, що навіть у межах одного постачальника послуг страхування, ви можете зіткнутися з декількома політики на вибір.

Так що є великий вибір. Деякі політики, забезпечує захист навіть розплідник для зборів, або оплату проживання, якщо ви захворіли або навіть оплатити скасування плати для вашого відпочинку, якщо ваш вихованець захворів до початку поїздки.

Наша порада: подивіться на декількох сайтах веб-Страхування домашніх тварин. А ще краще, роздрукувати їх графік пільг і умов. Потім витратити сорок хвилин порівнюючи їх премій і уважно подивитися на те, що ви отримаєте за ваші гроші. Ми знаємо, що це буде нудно, але трохи більше зусиль, тепер будуть винагороджені з великою і ваш душевний спокій.

І якщо ваша собака могла говорити, він би сказав, що завдяки теж. Але, можливо, великий лизати буде робити!

постскриптум

Якщо ви отримуєте вигоду або муніципальний податок або допомога на житло, Народна диспансер для хворих тварин (PDSA) забезпечить ветеринарне лікування безкоштовно.

На даний момент є деякі 5800000 домогосподарств, які задовольняють цим умовам прийнятності з трохи більше 7 з десяти будинків обслуговується або практики PDSA PetAid або PetAid лікарню.

Є 328 PetAid практики і 4 PetAid філії плюс 43 PetAid Лікарні.