страхування домашніх тварин на додаток здоров’я Забезпечення керівництва інтернет котирування

Недавнє опитування, підраховано, що середній власник собачого піде до ветеринара -3 рази на 12 місяців і витратити в середньому 2 сотень доларів. Pet власники будинків, які вже кішок буде витрачати тільки трохи менше. Ця оцінка для нормального життя, як речі стерилізації (видалення яєчників або стерилізація), вакцинації, дегельмінтизації, і чек хробака; ви зазвичай в і з офісу ветеринара приблизно п’ятнадцять хвилин. Це обтяжливим думати про те, що поїздка в офісі ветеринара коштуватиме в випадку ваш вихованець був торкнуться дуже важливий недолік медичного відповідної доброякісні пухлини або пошкодження ноги.

Приблизно три ПЕТ% домовласників в США вирішили, що кращий спосіб боротьби з фінансуванням своїх домашніх тварин ветеринар рахунку, щоб купити домашню тварину благополуччя догляду страхування. Pet благополуччя покриття медичних послуг страхування дуже схожа на людину медичне страхування. Власник тварини платить щомісячний внесок і коли тварина повинен піти в офісі ветеринара страхової фірми можуть платити певну частку рахунки за вирахуванням франшизи.

Перед домашнім тваринам власник купує тварина план охорони здоров’я, вони повинні отримати деякі оцінки / котирування на численні плани. Раніше, ніж власник тварини йде он-лайн, щоб виявити цитуючи їм потрібно захопити аркуш паперу і запишіть дві речі. Перше, що вони хочуть, це бажання перелік видів тварин Лікувальний страховий захист ви хотіли б отримати. Цей список може охоплювати такі речі, як рецепт захисту, низькі франшизи, стоматологічні, щорічні огляди, стерилізація і nueturing, видалення кігтів і все інше, ви, можливо, можна припустити, з. Дуже важливо мати на увазі, що ви могли б не бути в змозі виявити тварину план медичного страхування, які можуть мати все, що потрібно, коло пристроїв, які ви просто не можете без проживають. Другий фактор це варто записати те, що найбільше ви зможете витрачати кожен місяць на план медичного страхування вашого вихованця. Затримайтеся в такій кількості поруч, таким чином ви не витрачатися на план страхового покриття ви не зможете собі дозволити.

Тепер зробіть пару пошуків Інтернет, щоб шукати всі імена домашніх тварин медичні страхові компанії. Усі перевірки за списком і виявити всі компанії, які мають медичні планів медичного страхування, які підходять для вашого хочемо запису і, здається, у вашому бюджеті. Спроба звузити список, аж до 5 найбільш виразно можливості.

Тепер, коли ви 5 медичних страхових компаній, які схожі на реальні можливості піти на їх цитати розділ на веб-сторінці. Дотримуватися вказівки і вводити всі вашого вихованця відповідну інформацію.
Якщо цитата прохідна його час, щоб перейти до наступної стадії. Ветеринар Ім’я вашого вихованця і запитайте клініка приймає це явна модель страхування. Якщо ветеринар клініки ви використовуєте не приймає страхове покриття від фірми трансфер в подальшою можливістю. Ви, ймовірно, важче відкривати для себе один іншого хорошого ветеринара то інше домашнє тварина медичної страхової компанії. Тепер все, що вам залишилося зробити, це поговорити з домашнім улюбленцем представника страхової корпорації.