страхування домашніх тварин, економлячи гроші, і життя вашого вихованця

Для багатьох людей домашні тварини є не лише тварини-Вони частина родини. А це означає, що дає їм найкращий догляд і увагу, від здорової дієти, щоб в регулярному догляді, відвідування ветеринара (і якщо стан діагностується) всіх процедур і процедур, які можна купити за гроші.

На жаль, це може бути багато грошей. В останнє десятиліття, ветеринарія виріс не по днях, і облігації. Тести та методи лікування, які колись були доступні тільки для людини в даний час застосовуються для наших пухнастих друзів, що робить його можливим вилікувати раз фатальним умовах.

Наприклад, випадки раку набагато вище у тварин, ніж у людини. Перед тим, ветеринари просто вибрати для евтаназії. Сьогодні, зацікавлені власники можуть вибрати, щоб отримати променевої терапії або трансплантації нирок-при вражаючою ціною $ 1000 до $ 5000 і більше. Ця цифра не включає вартість магнітно-резонансну томографію та інші покази, або премії вітамінів і їжі, яку ветеринари призначають для зміцнення імунної системи хворої тварини або старіння.

Ветеринари також збільшили свої збори, роблячи навіть регулярні огляди і процедури трохи боляче по кишені. Дослідження показують, що власники платять до 73% більше, ніж п’ять років тому, що робить ветеринарна допомога однією з найбільш швидкозростаючих галузей з доходом в 19 мільярдів доларів.

Всі ці події зробили страхування домашніх тварин, більш доступний варіант. Що дві тисячі доларів, які можна викласти протягом терміну середньому домашнім тваринам, в порівнянні з п’яти тисяч доларів можна провести протягом одного тижня для делікатного операції на стегні?

Є також більш широке розмаїття тварин страхових полісів, так що ви можете вибрати той, який відповідає вашим бюджетом і перевагами. Це завжди важливо, щоб перевірити з відділом державного страхування, що компанія офіційно зареєстрована. Потім перейдіть через договір і попросити агента, щоб пояснити, що входить, а що ні. Ви завжди можете звернутися за додатковою вершників, щоб дати вам більш повне охоплення.

Але те, що ви повинні включити? По-перше, ви повинні також знати, які умови вашої породи схильний. Також зверніть увагу на те, де ви живете (буде вашій області поклав ваш вихованець ризик автомобільних аварій, нападу від інших собак, травми?) І загальний стан здоров’я вашого вихованця і навіть генетичної історії.

Крім отримання страхування домашніх тварин, ви також можете керувати медичних витрат вашого вихованця, відвідавши недорогі клініки (ви можете отримати числа від місцевого гуманного суспільства). Завжди просіть другу думку перш ніж погоджуватися на дуже обширний спа або антибіотики, і відвідувати веб-сайти, щоб дізнатися більше про цей стан. Деякі ветеринари також віддати зразки лікарських засобів, які допоможуть вам вирішити, чи варто взяти на себе зобов’язання тривалий прийом.

Це і дешевше, на сьогоднішній день, щоб тримати вашого вихованця на оптимальному здоров’я, а не платити за медичне лікування. Інвестуйте в високу якість продуктів харчування. Правильні вправи також необхідні для запобігання ожиріння, яке пов’язане з багатьма проблемами зі здоров’ям. Збереження вашого вихованця на повідку може також запобігти нещасним випадкам і навіть деякі хвороби, які він може укласти контракт, перебуваючи в роумінгу без нагляду.

Отримання страхування домашніх тварин може бути важливим чинником у боротьбі з медичними рахунками вашого вихованця, але це не єдина. Це добре, щоб їсти підстраховка у випадку, якщо щось погане трапляється, але кращий захист це те, що ви робите кожен день: люблячих і турботливих для вашого вихованця.